نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“بُرکانو” طرحی نو با اصالتی از هرمزگان

“بُرکانو” طرحی نو با اصالتی از هرمزگان
ایران
ایران

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

این روزها که تمام جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با کرونا است و از آن به عنوان یک بحران جهانی یاد می‌شود شاید بتوان هنر و خلاقیت را برای جلب نظر مردم به کار گرفت و از آن بهره برد، در مواردی حتی می‌توان هنر را در کنار علم پزشکی و درمان به کار برد و جامعه را از ناامیدی و نگرانی دور کرد. “برکانو” نام طرحی است که مدتی پس از آغاز کرونا در استان هرمزگان رونمایی و با استقبال وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مواجه شده. “رامین چمنی”، طراح هرمزگانی عنوان کرد: “برکانو” طرحی است…

  • 105 بازدید
  • 3 پسند
  • 0 نظر

این روزها که تمام جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با کرونا است و از آن به عنوان یک بحران جهانی یاد می‌شود شاید بتوان هنر و خلاقیت را برای جلب نظر مردم به کار گرفت و از آن بهره برد، در مواردی حتی می‌توان هنر را در کنار علم پزشکی و درمان به کار برد و جامعه را از ناامیدی و نگرانی دور کرد.

“برکانو” نام طرحی است که مدتی پس از آغاز کرونا در استان هرمزگان رونمایی و با استقبال وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مواجه شده. “رامین چمنی”، طراح هرمزگانی عنوان کرد: “برکانو” طرحی است که با الهام از برقع اصیل هرمزگان طراحی شده است. طراح هرمزگانی “برکانو” با بیان این که پاسخ به سوال «چه چیزی می‌تواند تجربه و احساس خوشایندتری نسبت به ماسک را در افراد به وجود آورد؟»” برکانو “را به وجود آورد، تصریح کرد :” برکانو” پوششی برای ماسک است که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع‌تری تولید می‌شود و استفاده کنندگان آن به راحتی می‌توانند رنگ و طرح مورد نظر خود را مطابق سلیقه خود سفارش دهند.

نظرات کاربران

در حال حاضر دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است