نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ویلچر حیوانات

ویلچر حیوانات
ایران
ایران

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

خانم”سمیه خلیفه” در ایران برای حیوانات خانگی آسیب دیده مثل سگ‌ها و گربه‌هایی که به هر دلیل دست یا پایشان آسیب دیده است ویلچرهایی می‌سازد که این حیوانات بتوانند با استفاده از آن‌ها راه بروند. او متخصص جوشکاری آرگون است و می‌گوید این کار را حدود 8 سال پیش شروع کرده است. بسیاری از این حیوانات پیر یا بیماراند و یا در حادثه‌ای آسیب دیده‌اند اما به لطف این ویلچرها حداقل می‌توانند تا آخر عمر راه بروند. این ویلچرها طوری طراحی و ساخته شده اند که در سه جهت طول،عرض و ارتفاع تغییر اندازه می‌دهند. به این دلیل که حیوانات…

  • 86 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

خانم”سمیه خلیفه” در ایران برای حیوانات خانگی آسیب دیده مثل سگ‌ها و گربه‌هایی که به هر دلیل دست یا پایشان آسیب دیده است ویلچرهایی می‌سازد که این حیوانات بتوانند با استفاده از آن‌ها راه بروند. او متخصص جوشکاری آرگون است و می‌گوید این کار را حدود 8 سال پیش شروع کرده است. بسیاری از این حیوانات پیر یا بیماراند و یا در حادثه‌ای آسیب دیده‌اند اما به لطف این ویلچرها حداقل می‌توانند تا آخر عمر راه بروند. این ویلچرها طوری طراحی و ساخته شده اند که در سه جهت طول،عرض و ارتفاع تغییر اندازه می‌دهند. به این دلیل که حیوانات پس از مدتی بزرگ می‌شوند و یا شاید حیوان دیگری بخواهد از آن ویلچر استفاده کند.

یکی از مشتریان ویلچرها می‌گوید:« نمونه خارجی این ویلچرها بسیار گران بود و توانایی خرید آن را نداشتم. ولی نمونه‌ای که خانم خلیفه ساخته‌اند همان قابلیت‌های نمونه خارجی را دارد و ارزان‌تر هم است.»

نظرات کاربران

در حال حاضر دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است