نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پارکینگ زنانه

پارکینگ زنانه
استرالیا
استرالیا

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

در شهر “پرث” در استرالیا جایگاه‌هایی ویژه در پارکینگ‌های عمومی برای خانم‌ها احداث شده است که با رنگ و علائم صورتی از سایر جایگاه‌ها متمایز شده‌اند. همچنین این جایگاه‌ها دارای روشنایی بهتر و پوشش مناسب‌تر از دوربین‌های مداربسته است و مردان اجازه ورود و پارک کردن ماشین در این جایگاه‌ها را ندارند. عضو شورای شهر  گفته که این کار باعث افزایش امنیت و آسایش زنان شده است. برخی از زنان در شبکه‌های اجتماعی هم از این کار حمایت کردند و گفتند که در پمپ‌های بنزین، فروشگاه‌ها، باشگاه‌های ورزشی و مدارس هم این اتفاق باید بیفتد. این طرح در حال حاضر…

  • 116 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

در شهر “پرث” در استرالیا جایگاه‌هایی ویژه در پارکینگ‌های عمومی برای خانم‌ها احداث شده است که با رنگ و علائم صورتی از سایر جایگاه‌ها متمایز شده‌اند. همچنین این جایگاه‌ها دارای روشنایی بهتر و پوشش مناسب‌تر از دوربین‌های مداربسته است و مردان اجازه ورود و پارک کردن ماشین در این جایگاه‌ها را ندارند. عضو شورای شهر  گفته که این کار باعث افزایش امنیت و آسایش زنان شده است. برخی از زنان در شبکه‌های اجتماعی هم از این کار حمایت کردند و گفتند که در پمپ‌های بنزین، فروشگاه‌ها، باشگاه‌های ورزشی و مدارس هم این اتفاق باید بیفتد.

این طرح در حال حاضر به صورت آزمایشی در حال اجراست. “مارتین مایلهام” از مدیران شهر “پرث” گفته است که: «هدف از اجرای آزمایشی این طرح، بهبود خدمات و تجربه شهروندان در استفاده از جایگاه‌های ویژه و مناسب‌سازی شده برای بانوان است.»

نظرات کاربران

در حال حاضر دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است