نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

با “پیگام” قدم‌هاتو سکه کن

با “پیگام” قدم‌هاتو سکه کن
ایران
ایران
  • 1397

نگارش توسط اشکان کاظمی در 25 اسفند 1400

“پیگام” کاربران را تشویق به پیاده‌روی مستمر می‌کند. کاربر با استفاده از این اپلیکیشن در ازای قدم زدن امتیازهایی را دریافت می‌کند که قابلیت تبدیل شدن به واحد پول رایج کشور را دارد و می‌تواند از امتیازهای کسب شده جهت خرید در فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی طرف قرارداد استفاده کند. برای مثال کاربر پس از نصب اپلیکیشن “پیگام”، می‌تواند با پیاده‌روی کردن درخواست افزایش اندوخته بیمه عمر خود را صادر نماید. “پیگام” به عنوان یک کسب‌وکار در حوزه سلامت فعالیت می‌کند و می‌تواند کسب‌وکارها را تشویق کند که خدمات و محصولات خود را در قالب برنامه‌های تشویقی ارائه دهند. این…

  • 86 بازدید
  • 1 پسند
  • 0 نظر

“پیگام” کاربران را تشویق به پیاده‌روی مستمر می‌کند. کاربر با استفاده از این اپلیکیشن در ازای قدم زدن امتیازهایی را دریافت می‌کند که قابلیت تبدیل شدن به واحد پول رایج کشور را دارد و می‌تواند از امتیازهای کسب شده جهت خرید در فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی طرف قرارداد استفاده کند. برای مثال کاربر پس از نصب اپلیکیشن “پیگام”، می‌تواند با پیاده‌روی کردن درخواست افزایش اندوخته بیمه عمر خود را صادر نماید.

“پیگام” به عنوان یک کسب‌وکار در حوزه سلامت فعالیت می‌کند و می‌تواند کسب‌وکارها را تشویق کند که خدمات و محصولات خود را در قالب برنامه‌های تشویقی ارائه دهند. این کار منجر خواهد شد تا برای کسب‌وکارهایی که با “پیگام” فعالیت می‌کنند، تبلیغات صورت گیرد و از آن کسب‌وکارها به عنوان حامی سلامت یاد شود.

هر 1000 قدم معادل یک سکه پیگام است.

نظرات کاربران

در حال حاضر دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است