نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“کشمون”؛ محصولات ارگانیک با شناسنامه اصالت

“کشمون”؛ محصولات ارگانیک با شناسنامه اصالت
ایران
ایران
  • 1395

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

“کشمون” یک پلتفرم و راهی نزدیک برای رسیدن به محصولات با کیفیت تضمین شده است. به این صورت که “کشمون” با کشاورزها از نزدیک  آشنا می‌شود و به کارشان نظارت میدانی دارد، محصولات تولید شده توسط گروه کنترل کیفیت “کشمون” بررسی و حتی در صورت نیاز برای بررسی خلوص و ویژگی‌های کیفی محصول، به آزمایشگاه‌های تأیید شده توسط سازمان استاندارد فرستاده می‌شوند. هدف “کشمون” این است که برای کشاورزهایی که با روش اصیل کشاورزی می‌کنند و دوست‌ دار خاک و آب و حیات‌وحش هستند دسترسی بهتری به بازار ایجاد کند و از طرفی این محصولات ارگانیک تولید شده را بدون…

  • 87 بازدید
  • 1 پسند
  • 0 نظر

“کشمون” یک پلتفرم و راهی نزدیک برای رسیدن به محصولات با کیفیت تضمین شده است. به این صورت که “کشمون” با کشاورزها از نزدیک  آشنا می‌شود و به کارشان نظارت میدانی دارد، محصولات تولید شده توسط گروه کنترل کیفیت “کشمون” بررسی و حتی در صورت نیاز برای بررسی خلوص و ویژگی‌های کیفی محصول، به آزمایشگاه‌های تأیید شده توسط سازمان استاندارد فرستاده می‌شوند. هدف “کشمون” این است که برای کشاورزهایی که با روش اصیل کشاورزی می‌کنند و دوست‌ دار خاک و آب و حیات‌وحش هستند دسترسی بهتری به بازار ایجاد کند و از طرفی این محصولات ارگانیک تولید شده را بدون واسطه به دست مشتریان برسانند.

محصولاتی که از طرف “کشمون” برای مشتریان ارسال می‌شود دارای شناسنامه‌ است که هویت محصول است، یعنی کدام کشاورز با چه فرآیندی و چه کیفیتی محصول را تولید کرده است.

“کشمون” روی چند موضوع در مورد زنجیره تأمین محصولات ارگانیک تمرکز دارد:

ارتباط با کشاورزانی که به روش‌های اصولی کشاورزی می‌کنند

تأیید اصالت محصول با آزمایش‌های کنترل کیفی

قیمت‌گذاری متناسب با کیفیت محصول

بسته‌بندی دوست دار طبیعت و استفاده از مواد قابل بازیافت

تحویل سفارش در محل

زعفران و عسل از اصلی ترین محصولاتی است که در کشمون به فروش می‌رسد.

نظرات کاربران

در حال حاضر دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است