نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“جهان شهروندی” برای رفع تبعیض در جهان

“جهان شهروندی” برای رفع تبعیض در جهان
آمریکا
آمریکا

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

“گلوبال سیتزن لایو” یک کنسرت جهانی 24 ساعته بود که با هدف برجسته کردن مسائل جهانی برگزار شد. بیش از 60 هنرمند در این رویداد فرهنگی در شهرهای مختلف جهان از جمله نیویورک، لندن و پاریس شرکت کردند. هنرمندانی از جمله”التون جانی”، “بیلی‌ایلیش” و “لیزو” هم برای افزایش آگاهی نسبت به محیط زیست، تغییرات اقلیمی، قحطی و نابرابری دسترسی به واکسن حضور داشتند. برگزارکنندگان می‌گویند این اجراها یکی از بزرگترین رویدادهای خیریه بین‌المللی را رقم زده است. “گلوبال سیتیزن” موسسه خیریه‌ای است که پایان دادن به فقر شدید تا سال ۲۰۳۰ را هدف قرار داده است. برخلاف اکثر رویدادهایی از…

  • 90 بازدید
  • 7 پسند
  • 0 نظر

“گلوبال سیتزن لایو” یک کنسرت جهانی 24 ساعته بود که با هدف برجسته کردن مسائل جهانی برگزار شد. بیش از 60 هنرمند در این رویداد فرهنگی در شهرهای مختلف جهان از جمله نیویورک، لندن و پاریس شرکت کردند. هنرمندانی از جمله”التون جانی”، “بیلی‌ایلیش” و “لیزو” هم برای افزایش آگاهی نسبت به محیط زیست، تغییرات اقلیمی، قحطی و نابرابری دسترسی به واکسن حضور داشتند. برگزارکنندگان می‌گویند این اجراها یکی از بزرگترین رویدادهای خیریه بین‌المللی را رقم زده است.

“گلوبال سیتیزن” موسسه خیریه‌ای است که پایان دادن به فقر شدید تا سال ۲۰۳۰ را هدف قرار داده است. برخلاف اکثر رویدادهایی از این نوع، برگزارکنندگان قصد ندارند پول نقد جمع آوری کنند، بلکه قصد دارند از مشارکت مردم به عنوان مدرکی استفاده کنند و به رهبران جهان اثبات کنند که مردم از اقدامات جسورانه در این زمینه حمایت می‌کنند. “گلوبال سیتیزن” از دولت‌های جهان خواسته است تا یک میلیارد درخت بکارند، یک میلیارد واکسن را به فقیرترین کشورها تحویل دهند و برای ۴۱ میلیون نفر در آستانه قحطی غذا تأمین کنند.

نظرات کاربران

در حال حاضر دیدگاه ها برای این نوشته بسته شده است