نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

احیای ارزشها

احیای ارزشها
ایران
ایران
  • 1999

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۲۶ مهر ۱۴۰۲

انجمن حمایت و یاری آسیب دیدگان اجتماعی “احیای ارزشها” نهادی مستقل و مردم نهاد در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز کرد. چشم انداز “احیای ارزش‌ها” جامعه‌ای عاری از آسیب‌های اجتماعی و مواجهه منطقی با مشکلات اجتماعی بجای برخوردهای قهری و جرم‌انگارانه و یا سرپوش نهادن بر آن‌ها و همچنین پیشگیری از گسترش ویروس (HIV) و انگ زدایی از مبتلایان به آن، با همکاری مسئولانه حکومت، جامعه، بخش خصوصی و نهادهای مدنی، تلاش برای شکل‌گیری جامعه مدنی پویا، مقتدر و منتقد است. “احیای ارزش‌ها” مأموریت دارد کاهش آسیب‌های اجتماعی را از طریق آگاهی‌رسانی و توانمندسازی افراد، خانواده و حساس‌سازی جامعه…

  • 125 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

انجمن حمایت و یاری آسیب دیدگان اجتماعی “احیای ارزشها” نهادی مستقل و مردم نهاد در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز کرد. چشم انداز “احیای ارزش‌ها” جامعه‌ای عاری از آسیب‌های اجتماعی و مواجهه منطقی با مشکلات اجتماعی بجای برخوردهای قهری و جرم‌انگارانه و یا سرپوش نهادن بر آن‌ها و همچنین پیشگیری از گسترش ویروس (HIV) و انگ زدایی از مبتلایان به آن، با همکاری مسئولانه حکومت، جامعه، بخش خصوصی و نهادهای مدنی، تلاش برای شکل‌گیری جامعه مدنی پویا، مقتدر و منتقد است.

“احیای ارزش‌ها” مأموریت دارد کاهش آسیب‌های اجتماعی را از طریق آگاهی‌رسانی و توانمندسازی افراد، خانواده و حساس‌سازی جامعه با جلب مشارکت، یادآوری مسئولیت اجتماعی بخش خصوصی و همه ارکان جامعه صورت دهد و در جهت بهبود یا تغییر روش‌های اتخاذ شده پیشین و احترام به حیطه خصوصی افراد و کرامت انسانی شهروندان تلاش کند.

این انجمن به صورت رایگان و کاملاً محرمانه از افراد تست (HIV) می‌گیرد، در صورت مثبت بودن تست تحت حمایت قرار می‌گیرند و از خدمات مددکاری و روانشناسی بهرمند می‌شوند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !