نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“اسناگ واگ” محصولی برای تعویض

“اسناگ واگ” محصولی برای تعویض
آمریکا
آمریکا
  • 2014

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۱۸ آبان ۱۴۰۲

بالش مخمل خلاقانه “اسناگ واگ” (Snuggwugg) یک بالش چند منظوره برای مادران و پدران پرمشغله است. این بالش که از مواد فوق‌العاده سازگار با محیط زیست ساخته شده و با روکش قابل شستشو با ماشین لباسشویی پوشیده شده است، کمک می‌کند کودک در هنگام تعویض پوشک آرام و بی حرکت بماند و یک تکیه‌گاه عالی برای شکم نوزاد موقع تعویض، حتی در موقعیتهایی مثل مسافرت و خرید است. این بالش یک جیب انعطاف‌پذیر سرگرم‌کننده دارد که والدین می‌توانند فلش‌کارت‌های آموزشی، اسباب‌بازی‌ها یا گوشی‌های هوشمند را درون آن قرار دهند تا کودکان نوپا را در ماشین‌سواری طولانی سرگرم نگه دارند. حتی…

  • 146 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

بالش مخمل خلاقانه “اسناگ واگ” (Snuggwugg) یک بالش چند منظوره برای مادران و پدران پرمشغله است. این بالش که از مواد فوق‌العاده سازگار با محیط زیست ساخته شده و با روکش قابل شستشو با ماشین لباسشویی پوشیده شده است، کمک می‌کند کودک در هنگام تعویض پوشک آرام و بی حرکت بماند و یک تکیه‌گاه عالی برای شکم نوزاد موقع تعویض، حتی در موقعیتهایی مثل مسافرت و خرید است. این بالش یک جیب انعطاف‌پذیر سرگرم‌کننده دارد که والدین می‌توانند فلش‌کارت‌های آموزشی، اسباب‌بازی‌ها یا گوشی‌های هوشمند را درون آن قرار دهند تا کودکان نوپا را در ماشین‌سواری طولانی سرگرم نگه دارند. حتی روی این بالش حلقه‌های متعددی برای اتصال اسباب‌بازی‌های مورد علاقه کودک، دندان گیر یا پستانک نیز وجود دارد. “اسناگ واگ” کودک را به راحتی در زمانهای طولانی بسیار سرگرم و خوشحال نگه می‌دارد؛ چه در اتومبیل، چه در پرواز و چه در هنگام خرید. استفاده از این محصول باعث ایجاد زمان اضافی و آرامش ذهنی مورد نیاز برای والدین می‌شود.

“لیزا هانسون” مبتکر این بالش که یک مادر است می‌گوید: “من می‌خواستم محصولی بسازم که تعویض پوشک را برای من آسان‌تر و برای دخترم سرگرم‌کننده‌تر کند. هرگز تصور نمی‌کردم “اسناگ واگ” بتواند انقدر ایمن و کمک کننده باشد، زیرا او دیگر نه لگد می‌زند و نه می‌چرخد.”

“اسناگ واگ” در سال ۲۰۱۲ جایزه ۱۵ هزار دلاری «هاگیز» را دریافت کرد. این جایزه هر ساله به محصولات نوآورانه برای رفاه بیشتر مادران تعلق می‌گیرد.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !