نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“اهدای جهانی”

“اهدای جهانی”
آمریکا
آمریکا
  • 2002

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۰۲ مهر ۱۴۰۲

سازمان غیرانتفاعی “اهدای جهانی” ( Global Giving)  در سال 2002 شکل گرفت تا کمک‌های مالی از سرتاسر جهان را به پروژه‌های محلی هر کشور برساند چون معتقد است که افرادی که در جامعه زندگی می‌کنند به نیازهای آن جامعه اشراف کافی دارند. از همین جهت با جمع‌آوری اسناد و مدارک هر سازمانی که درخواست دریافت کمک برای اجرای پروژه دارد، از جمله اسناد قانونی، سوابق مالی، مواد برنامه، و لیست کارکنان ارشد و اعضای هیئت مدیره، بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند که آن سازمان، پروژه را همانطور که توضیح داده است اجرا می‌کند. هنگامی که مدارک بررسی شدند و به…

  • 124 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

سازمان غیرانتفاعی “اهدای جهانی” ( Global Giving)  در سال 2002 شکل گرفت تا کمک‌های مالی از سرتاسر جهان را به پروژه‌های محلی هر کشور برساند چون معتقد است که افرادی که در جامعه زندگی می‌کنند به نیازهای آن جامعه اشراف کافی دارند. از همین جهت با جمع‌آوری اسناد و مدارک هر سازمانی که درخواست دریافت کمک برای اجرای پروژه دارد، از جمله اسناد قانونی، سوابق مالی، مواد برنامه، و لیست کارکنان ارشد و اعضای هیئت مدیره، بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند که آن سازمان، پروژه را همانطور که توضیح داده است اجرا می‌کند.

هنگامی که مدارک بررسی شدند و به سازمان “اهدای جهانی” اضافه شدند، هر سازمان موظف است گزارش‌های سه ماهه پروژه شامل فعالیت‌ها، دستاوردها و نتایج پروژه تا به آن روز را ارسال کند. این گزارش‌ها از طریق ایمیل برای اهداکنندگان مالی ارسال می‌شود و در صفحه پروژه در دسترس عموم قرار می‌گیرد تا حامیان بتوانند نحوه استفاده از کمک مالی خود و پیشرفت‌های حاصل از آن را ببینند.

هر دو سال یک بار یک تجدید بررسی دقیق در همه سازمان‌ها انجام می‌شود و تمام تلاش خود را می‌کند تا اطمینان حاصل کند که هر سازمان هر دو سال یک بار شخصاً توسط نماینده “اهدای جهانی” بازدید شده است.

هدف اصلی “اهدای جهانی” توسعه روستایی است. این سازمان از طریق تهیه یک پلتفرم جهانی تأمین مالی جمعی برای پروژه‌های “خیریه مردمی” از سال 2002 توانسته بیش از 530 میلیون دلار برای حمایت از 28000 پروژه خیریه در 170 کشور جمع‌آوری کند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !