نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“اکسیژن پلاس”

“اکسیژن پلاس”
ایران
ایران
  • 2014

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۲۰ آذر ۱۴۰۲

استارتاپ “زیست تجهیز شریف” در سال ۹۳ به همت جمعی از دانش آموختگان دانشگاه شریف و دانشگاه تهران شروع به کار کرد. هدف شرکت، طراحی و تولید تجهیزات پزشکی مبتنی بر دانش و فناوری روز دنیا است. این شرکت با متخصصین زبده خود تلاش می‌کند تا کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند و محصولات را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی، به مشتریان عرضه کند. نخستین محصول این شرکت دستگاه “اکسیژن‌ساز خانگی “است که توسط بیماران قلبی، ریوی و کسانی که مشکل تنفسی دارند، استفاده می‌شود. در سال 97 نیز از طرف اداره کل” تجهیزات پزشکی” از…

  • 102 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

استارتاپ “زیست تجهیز شریف” در سال ۹۳ به همت جمعی از دانش آموختگان دانشگاه شریف و دانشگاه تهران شروع به کار کرد. هدف شرکت، طراحی و تولید تجهیزات پزشکی مبتنی بر دانش و فناوری روز دنیا است. این شرکت با متخصصین زبده خود تلاش می‌کند تا کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند و محصولات را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی، به مشتریان عرضه کند. نخستین محصول این شرکت دستگاه “اکسیژن‌ساز خانگی “است که توسط بیماران قلبی، ریوی و کسانی که مشکل تنفسی دارند، استفاده می‌شود. در سال 97 نیز از طرف اداره کل” تجهیزات پزشکی” از این استارتاپ به عنوان برترین تولیکننده تجهیزات پزشکی تقدیر شد. محصول اکسیژن پلاس با خروجی 5 لیتر در دقیقه از این ویژگی‌ها برخوردار است:

سبک‌تر، کم‌صداتر و کم‌مصرف‌تر

دستگاه “اکسیژن پلاس” کم‌جا و کوچک است، این دستگاه سبک و زیبا با داشتن چرخ‌هایی که ۳۶۰ درجه قابلیت گردش دارند، به مشتریان اجازه می‌دهد که “اکسیژن پلاس” را به راحتی بر روی فرش و موکت از اتاقی به اتاق دیگر حمل کنند. وزن بسیار کم ۱۵ کیلویی “اکسیژن پلاس” نیز به جابجایی راحت این دستگاه توسط بیماران و تأمین‌کنندگان کمک می‌کند. “اکسیژن پلاس” کم‌مصرف‌ترین و کم‌جاترین اکسیژن ساز ۵ لیتر در دقیقه‌ای موجود در بازار تولید شده در ایران، تنها ۳۵۰ وات برق مصرف می‌کند و به این ترتیب با میزان مصرف پایین انرژی، از هزینه‌های مشتریان می‌کاهد.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !