نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“بازی‌ رسان”

“بازی‌ رسان”
ایران
ایران

نگارش توسط مهران میرزائی در ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

“بازی‌ رسان” مجموعه‌ای برای ترویج و توزیع بازی‌های فکری خانوادگی است که به همت “حجت‌الاسلام محمدرضا رجبی” و چند نفر از دوستانشان در مشهد شروع به کار کرده است. “بازی رسان” مأموریت خود را شناسایی و معرفی بازی‌های فکری متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی و خانوده‌ی ایرانی می‌داند. این دغدغه از همان روزهای اول معلمی در وجود “محمدرضا رجبی” شکل گرفت. روزهایی که می‌دید دانش‌آموزان کلاسش برای پَر کردن خلاء بازی به دنبال بعضی از بازی‌های خشن و ضد فرهنگ رایانه‌ای می‌روند و اکثر خانواده‌ها هم هیچ آگاهی و اطلاعی در این زمینه ندارند. آقای” رجبی” و دوستانشان بعد از…

  • 198 بازدید
  • 1 پسند
  • 0 نظر

“بازی‌ رسان” مجموعه‌ای برای ترویج و توزیع بازی‌های فکری خانوادگی است که به همت “حجت‌الاسلام محمدرضا رجبی” و چند نفر از دوستانشان در مشهد شروع به کار کرده است. “بازی رسان” مأموریت خود را شناسایی و معرفی بازی‌های فکری متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی و خانوده‌ی ایرانی می‌داند.

این دغدغه از همان روزهای اول معلمی در وجود “محمدرضا رجبی” شکل گرفت. روزهایی که می‌دید دانش‌آموزان کلاسش برای پَر کردن خلاء بازی به دنبال بعضی از بازی‌های خشن و ضد فرهنگ رایانه‌ای می‌روند و اکثر خانواده‌ها هم هیچ آگاهی و اطلاعی در این زمینه ندارند. آقای” رجبی” و دوستانشان بعد از تحقیق و مشورت، فروشگاه خود را با تعداد انگشت شماری از بازی‌های فکری راه اندازی کردند و حالا بعد از گذشت حدود یک سال، گروه 6 نفره‌ی “بازی رسان” علاوه بر فروش بازی و ارسال آن به سراسر کشور، تجربه برگزاری «لیگ بازی‌های رومیزی» در مدرسه و همچنین حمایت از بازی «پیکار» را در کارنامه خود دارند.

در قسمتی از سایت این مجموعه آمده است که: “الویت این است که از طبیعت برای بازی خلاقانه با فرزندان استفاده کنیم؛ خاک، گِل، آب، برگ درختان، چوب و… ما هیچ اصراری برای مجاب کردن شما به خرید بازی نداریم. بازی هر چه کم‌هزینه‌تر باشد، خلاقیتش پررنگ‌تر می‌شود؛ اما در شرایط زندگی‌های امروزی، کار بسی دشوارتر شده. بازی‌های رایانه‌ای موبایلی، دائم دلبری می‌کنند و خانه‌های آپارتمانی، مجال جست و خیز نور چشمان‌مان را به کلی بسته‌اند. می‌خواهیم به شما بگوییم، بعد از بازی‌های تحرکی و مفید تربیتی، گزینه دیگری غیر از بازی‌های ناسالم رایانه‌ای و موبایلی وجود دارد. ما بهترین بازی‌های گروهی و خانوادگی را، متناسب با شرایط امروز اجتماعی، برایتان معرفی و ارسال می‌کنیم تا خانه‌ای شادتر و خانواده‌ای سالم‌تر داشته باشید.”

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !