نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

با سلام

با سلام
ایران
ایران
  • 2016

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۱۲ آبان ۱۴۰۲

“باسلام” در سال 1395 با هدف ایجاد بستر فروش مستقیم محصولات به دست خود تولیدکنندگان خَرد. فرصت گفت وگو، آشنایی، و خریدو فروش بی واسطه آغاز به کار کرد. بازار اجتماعی “باسلام”،  پلتفرم اینترنتی برای کسب‌وکارهای خانگی و محلی است.  تاکنون در بیش از هزار شهر ایران تجربه‌‌ای نو از خرید و فروش را حمایت کرده است و بیش از پنجاه هزار کسب‌وکار را قدرت بخشیده است؛ شرکتی دانش‌بنیان که در پارک علم و فناوری استان قم قرار دارد. “باسلام” را نیروهایی جوان، چابک، پیشرو در یادگیری،‌ پرانرژی و خلاق پیش می‌برند. در “با سلام” بعد از تحویل کالا به…

  • 139 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

“باسلام” در سال 1395 با هدف ایجاد بستر فروش مستقیم محصولات به دست خود تولیدکنندگان خَرد. فرصت گفت وگو، آشنایی، و خریدو فروش بی واسطه آغاز به کار کرد.

بازار اجتماعی “باسلام”،  پلتفرم اینترنتی برای کسب‌وکارهای خانگی و محلی است.  تاکنون در بیش از هزار شهر ایران تجربه‌‌ای نو از خرید و فروش را حمایت کرده است و بیش از پنجاه هزار کسب‌وکار را قدرت بخشیده است؛ شرکتی دانش‌بنیان که در پارک علم و فناوری استان قم قرار دارد. “باسلام” را نیروهایی جوان، چابک، پیشرو در یادگیری،‌ پرانرژی و خلاق پیش می‌برند.

در “با سلام” بعد از تحویل کالا به خریدار، در صورتی که وی از کالای دریافتی رضایت داشته باشد، وجه در حساب فروشنده واریز می‌شود.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !