نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بنیاد “لاکایکسا”

بنیاد “لاکایکسا”
موزامبیک
موزامبیک
  • 2018

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۲۳ آبان ۱۴۰۲

بنیاد “لاکایکسا” (la caixa) با ایجاد 4500 شغل، نوآوری اجتماعی را در “موزامبیک” گسترش می‌دهد. این نهاد با کمک‌های نهادی‌هایی از جمله سازمان‌های محلی و بین‌المللی، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و مؤسسأت مالی توانسته به ارتقای شغلی در “موزامبیک” کمک کند. این بنیاد از ایجاد کسب‌وکار و خدمات پشتیبانی برای اکوسیستم کارآفرینی پشتیبانی می‌کند و در طول 5 سال فعالیت بیش از 450 کسب‌وکار راه اندازی کرده است. یکی از ابتکارات این بنیاد، صندوق ضمانت و اعتبارات است که همراه با مؤسسه مالی “موزامبیک” با بودجه تقریباَ 100000 یورویی ایجاد شده است. هدف این صندوق اعطای وام به کشاورزان و کارآفرینان جوان…

  • 146 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

بنیاد “لاکایکسا” (la caixa) با ایجاد 4500 شغل، نوآوری اجتماعی را در “موزامبیک” گسترش می‌دهد. این نهاد با کمک‌های نهادی‌هایی از جمله سازمان‌های محلی و بین‌المللی، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و مؤسسأت مالی توانسته به ارتقای شغلی در “موزامبیک” کمک کند. این بنیاد از ایجاد کسب‌وکار و خدمات پشتیبانی برای اکوسیستم کارآفرینی پشتیبانی می‌کند و در طول 5 سال فعالیت بیش از 450 کسب‌وکار راه اندازی کرده است.

یکی از ابتکارات این بنیاد، صندوق ضمانت و اعتبارات است که همراه با مؤسسه مالی “موزامبیک” با بودجه تقریباَ 100000 یورویی ایجاد شده است. هدف این صندوق اعطای وام به کشاورزان و کارآفرینان جوان است که بسیاری از آن‌ها برای اولین بار وارد سیستم بانکی می‌شوند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !