نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

با “بینج بار” برنج همیشه در دسترس است

با “بینج بار” برنج همیشه در دسترس است
ایران
ایران
  • 1398

نگارش توسط مهران میرزائی در ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

“بینج بار”، سامانه‌ای برای فروش مستقیم برنج توسط کشاورزان به مصرف‌کننده نهایی است. بینج در گویش مازندرانی به معنی برنج (شلتوک‌برنج) است. این استارت‌آپ به منظور کمک به اقتصاد کشاورزان منطقه اقدام به راه‌اندازی این سامانه کرده و قصد دارد تا با فروش مستقیم برنج، سود اصلی را به دست کشاورزان برساند و محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب به مصرف‌کنندگان عرضه کند. “بینج بار” با پشتیبانی فنی و آموزشی از کشاورزان عضو، به صورت هفتگی با همه آن‌ها در ارتباط است و قصد دارد تا با آموزش آخرین راه‌کارهای کشاورزی دنیا توسط متخصصین کشاورزی، میزان مصرف سموم و کودهای…

  • 91 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

“بینج بار”، سامانه‌ای برای فروش مستقیم برنج توسط کشاورزان به مصرف‌کننده نهایی است. بینج در گویش مازندرانی به معنی برنج (شلتوک‌برنج) است. این استارت‌آپ به منظور کمک به اقتصاد کشاورزان منطقه اقدام به راه‌اندازی این سامانه کرده و قصد دارد تا با فروش مستقیم برنج، سود اصلی را به دست کشاورزان برساند و محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب به مصرف‌کنندگان عرضه کند. “بینج بار” با پشتیبانی فنی و آموزشی از کشاورزان عضو، به صورت هفتگی با همه آن‌ها در ارتباط است و قصد دارد تا با آموزش آخرین راه‌کارهای کشاورزی دنیا توسط متخصصین کشاورزی، میزان مصرف سموم و کودهای شیمیایی را کاهش دهد و کشت بهینه‌تر را برای کشاورزان به همراه آورد.

برای تضمین کیفیت محصولات، “بینج بار” ابتدا از محصولات کشاورزان به صورت تصادفی نمونه گرفته و نمونه‌ها توسط آشپز بینج بار پخت می‎‌شوند. در صورت تایید پخت، نمونه برنج به آزمایشگاه پژوهشکده ژنتیک برنج دانشگاه کشاورزی مازندران رفته و تمامی فاکتورهای کیفی بررسی می‌شوند. در صورت داشتن استانداردهای لازم و تایید آزمایشگاه، برای محصول کشاورزی گواهی صادر شده و محصول در سایت قرار می‌گیرد.

در صورت مغایرت محصول ارسالی کشاورزان محترم با نمونه تست شده، کشاورز ملزم به پرداخت 20درصد هزینه به عنوان جریمه می‌شود و در صورت تکرار، برای همیشه از سامانه “بینج بار” حذف می‌گردد.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !