نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

جمعه بازی

جمعه بازی
ایران
ایران

نگارش توسط مهران میرزائی در ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

“جمعه بازی” یک اردوی متفاوت ویژه پدران و پسران با محوریت بازی‌های رومیزی است که توسط دبیرستان “سلام” صادقیه تهران در سال ۹۶ اجرا شد. مسئولین این دبیرستان با اجرای ایده‌ی “جمعه بازی” توانستند بستر یک تجربه مشترک برای پدران و پسران را ایجاد کنند که با کمترین امکانات و در عین سادگی علاوه بر تامین نیاز تفریحی نوجوانان، در تقویت روابط والد فرزندی نیز موثر بوده و قابلیت الگوبرداری توسط موسسات مشابه را نیز دارد. در این اردوی چندساعته هر پدر و پسر در یک تیم ابتدا ۹ بازی جذاب را آموزش می‌بینند و پس از آن در قالب…

  • 91 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

“جمعه بازی” یک اردوی متفاوت ویژه پدران و پسران با محوریت بازی‌های رومیزی است که توسط دبیرستان “سلام” صادقیه تهران در سال ۹۶ اجرا شد. مسئولین این دبیرستان با اجرای ایده‌ی “جمعه بازی” توانستند بستر یک تجربه مشترک برای پدران و پسران را ایجاد کنند که با کمترین امکانات و در عین سادگی علاوه بر تامین نیاز تفریحی نوجوانان، در تقویت روابط والد فرزندی نیز موثر بوده و قابلیت الگوبرداری توسط موسسات مشابه را نیز دارد.

در این اردوی چندساعته هر پدر و پسر در یک تیم ابتدا ۹ بازی جذاب را آموزش می‌بینند و پس از آن در قالب گروه‌های دو نفره طبق نتایج قرعه کشی با دیگر گروه‌ها رقابت می‌کنند. همکاری و مشورت پدر پسری، هیجان لحظات حساس بازی‌ها، شادی‌های دونفره از برد و حتی ناراحتی‌های ناشی از باختن و حمایت‌های پدرانه، همگی یک روز لذت بخش و خاطره‌انگیز را برای شرکت‌کنندگان این اردو رقم می‌زند. هم چنین گروه داوران مسابقه پس از پایان رقابت‌ها به گروه‌های برتر جوایزی نیز اهدا می‌کند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !