نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“دونیت” با نیت خالص

“دونیت” با نیت خالص
ایران
ایران
  • 1393

نگارش توسط مهران میرزائی در ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

“دونیت” یکی از اولین پلتفرم‌های تأمین مالی جمعی (Crowd funding)‌ ایرانی است که با تمرکز بر پروژه‌هایی که باعث ارتقاء سطح کیفی زندگی افراد می‌شوند، فعالیت می‌کند. نحوه فعالیت این پلتفرم بدین صورت است که ابتدا با دریافت پروژه‌ (سازمان‌های خیریه، انجمن‌ها، کارآفرینان و هنرمندان) و با کمک خود متولیان، نسبت به آماده‌سازی پروژه جهت معرفی به عموم اقدام می‌کند. پس از آماده شدن پروژه، آن را روی پلتفرم قرار داده و با استفاده از کانال‌های تبلیغاتی خود، مخاطبان را به صفحه پروژه هدایت می‌کند. در این مرحله تلاش بر این است که هر یک از مخاطبان، تبدیل به یک…

  • 117 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

“دونیت” یکی از اولین پلتفرم‌های تأمین مالی جمعی (Crowd funding)‌ ایرانی است که با تمرکز بر پروژه‌هایی که باعث ارتقاء سطح کیفی زندگی افراد می‌شوند، فعالیت می‌کند. نحوه فعالیت این پلتفرم بدین صورت است که ابتدا با دریافت پروژه‌ (سازمان‌های خیریه، انجمن‌ها، کارآفرینان و هنرمندان) و با کمک خود متولیان، نسبت به آماده‌سازی پروژه جهت معرفی به عموم اقدام می‌کند. پس از آماده شدن پروژه، آن را روی پلتفرم قرار داده و با استفاده از کانال‌های تبلیغاتی خود، مخاطبان را به صفحه پروژه هدایت می‌کند. در این مرحله تلاش بر این است که هر یک از مخاطبان، تبدیل به یک حامی برای پروژه‌ شوند و با پرداخت مبلغی دلخواه، در انجام پروژه مشارکت کنند.

در صورتی که پروژه بتواند در مدت زمان معین، مبلغ مورد‌نیاز پروژه را تأمین کند، کلیه مبالغ تأمین شده به حساب متولی پروژه واریز خواهد شد. متولی پروژه نیز متعهد خواهد شد تا به طور منظم و شفاف، به حامیان کمپین گزارش ارسال کند.

ارائه خدمات مشاوره، آماده‌سازی، میزبانی و بازاریابی پروژه‌ها با هدف تأمین مالی از طریق اینترنت از خدمات پلتفرم دونیت است.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !