نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“دِه بازار” احیا کننده هنرهای دستی ایرانی

“دِه بازار” احیا کننده هنرهای دستی ایرانی
ایران
ایران
  • 1385

نگارش توسط مهران میرزائی در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

“دِه بازار” با مدیریتی خلاق و به عنوان یکی از اولین ارائه‌کنندگان عرضه محصولات صنایع دستی در بسترآنلاین است، در طی چندین سال کوشیده تا با پژوهش و برگزاری کارگاه‌های آموزشی، هنرمندانی در اقشار مختلف تربیت و از این طریق هنرهای سنتی فراموش شده را احیا کند. در این میان و در راستای برقراری تجارت الکترونیک، “دِه بازار” با دارا بودن تیم مجرب در حوزه‌های مختلف امید دارد تا به عنوان یکی از برترین نمایندگان ایران در بستر آنلاین فعالیت نماید. این مجموعه اشتغال‌زایی و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را نیز در برنامه دارد. این نوآوری اجتماعی در تلاش است…

  • 94 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

“دِه بازار” با مدیریتی خلاق و به عنوان یکی از اولین ارائه‌کنندگان عرضه محصولات صنایع دستی در بسترآنلاین است، در طی چندین سال کوشیده تا با پژوهش و برگزاری کارگاه‌های آموزشی، هنرمندانی در اقشار مختلف تربیت و از این طریق هنرهای سنتی فراموش شده را احیا کند. در این میان و در راستای برقراری تجارت الکترونیک، “دِه بازار” با دارا بودن تیم مجرب در حوزه‌های مختلف امید دارد تا به عنوان یکی از برترین نمایندگان ایران در بستر آنلاین فعالیت نماید. این مجموعه اشتغال‌زایی و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را نیز در برنامه دارد.

این نوآوری اجتماعی در تلاش است تا مراکز هنری و کارگاه‌های کوچک خانگی را مورد حمایت خود قرار داده و با پشتیبانی از آن‌ها در امر آموزش، تأمین مواد اولیه و فروش محصولات آن‌ها، زمینه اشتغال‌زایی و کسب درآمد برای افرادی که به  هنرهای دستی ایرانی علاقه‌مند هستند را فراهم کند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !