نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“سبزی فلفلی”

“سبزی فلفلی”
ایران
ایران
  • 2012

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

در گذشته، سبزیجات تازه و متنوع همیشه قسمتی از سفره‌های ایرانی بود. اما امروزه، به دلیل درگیری‌های کاری و زندگی شهری حضور این محصولات در خانه ها کاهش یافته است. سایت و اپلیکیشن “سبزی فلفلی”، از طریق ارائه محصولات متنوعی از جمله سبزیجات خشک و معطر، خشکبار، گیاهان دارویی، میوه خشک، عرقیجات گیاهی، سبزیجات تازه و خرد شده، سبزیجات برگی تازه، ادویه جات، سبزیجات سرخ شده، صیفی جات و شوریجات، خرید آسان و سریع سبزیجات را برای مشتریان فراهم می کند. هدف اصلی “سبزی فلفلی”، ایجاد یک بازار آنلاین برای خرید سبزیجات با کیفیت و دسترسی آسان تر به محصولات…

  • 13 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

در گذشته، سبزیجات تازه و متنوع همیشه قسمتی از سفره‌های ایرانی بود. اما امروزه، به دلیل درگیری‌های کاری و زندگی شهری حضور این محصولات در خانه ها کاهش یافته است.
سایت و اپلیکیشن “سبزی فلفلی”، از طریق ارائه محصولات متنوعی از جمله سبزیجات خشک و معطر، خشکبار، گیاهان دارویی، میوه خشک، عرقیجات گیاهی، سبزیجات تازه و خرد شده، سبزیجات برگی تازه، ادویه جات، سبزیجات سرخ شده، صیفی جات و شوریجات، خرید آسان و سریع سبزیجات را برای مشتریان فراهم می کند.

هدف اصلی “سبزی فلفلی”، ایجاد یک بازار آنلاین برای خرید سبزیجات با کیفیت و دسترسی آسان تر به محصولات غذایی است. این اپلیکیشن با حذف حداکثری واسطه‌ها و عرضه مستقیم محصولات، تلاش می‌کند تا خرید آنلاین را در جامعه رواج دهد.
این برنامه تازگی میوه و سبزیجات تحویل شده را تضمین می‌کند و کاربران در صورت عدم رضایت از کیفیت محصولات ارسالی می‌توانند تا قبل از بازگشت پیک تحویل دهنده سفارش، آن را بدون قید و شرط مرجوع نمایند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !