نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“سیس نی‌نی”

“سیس نی‌نی”
ایران
ایران
  • 2019

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۰۵ بهمن ۱۴۰۲

“حمید جشنی” بنیانگذار استارتاپ “سیس نی‌نی” در پاییز سال 1398 است. “سیس نی‌نی” اولین پلتفرم جامع برای والدین و کودک در ایران است. “سیس نی‌نی” دانستنی ها و مقالاتی را ارائه می دهد که والدین از قبل از بارداری تا دوره نوجوانی نیاز است بدانند. در این اپلیکیشن قسمت‌های مختلفی وجود دارد همچون:   ویدئوهای آموزشی: تمام تولیدات این بخش مختص اپلیکیشن “سیس نی‌نی” است وصحبت‌های دکترها و روانشناسان و کارشناسان متخصص برای افزایش آگاهی والدین است.  دانستنی ها: که شامل صدها مقاله ی تولید شده در این مجموعه است که تمامی اطلاعاتی که والدین نیاز دارند بدانند گردآوری شده…

  • 49 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

“حمید جشنی” بنیانگذار استارتاپ “سیس نی‌نی” در پاییز سال 1398 است. “سیس نی‌نی” اولین پلتفرم جامع برای والدین و کودک در ایران است. “سیس نی‌نی” دانستنی ها و مقالاتی را ارائه می دهد که والدین از قبل از بارداری تا دوره نوجوانی نیاز است بدانند. در این اپلیکیشن قسمت‌های مختلفی وجود دارد همچون:  

ویدئوهای آموزشی: تمام تولیدات این بخش مختص اپلیکیشن “سیس نی‌نی” است وصحبت‌های دکترها و روانشناسان و کارشناسان متخصص برای افزایش آگاهی والدین است. 

دانستنی ها: که شامل صدها مقاله ی تولید شده در این مجموعه است که تمامی اطلاعاتی که والدین نیاز دارند بدانند گردآوری شده است. 

آگهی ها: در این بخش والدین میتوانند آگهیها و تبلیغات تمامی کالاها و خدماتی که برای خود و کودک نیاز دارند مشاهده کنند و مستقیما با تولیدکننده یا فروشگاه آن محصول و خدمات تماس بگیرند. 

بازی و سرگرمی: در این بخش در وبسایت برای بزرگسالان و در اپلیکیشن برای کودکان آیتم‌های بازی و سرگرمی (مخصوصا از لحاظ آموزشی برای کودکان ) تدارک دیده شده است. 

ارسال نقاشی و تحلیل آن: در این قسمت والدین میتوانند نقاشی کودکان را از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن ارسال نمایند تا روانشناسان نقاشی کودک را برایشان تجزیه و تحلیل نمایند. 

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !