نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

شهر قرآنی، شهری که به راحتی در آن قرآن یاد می گیری.

شهر قرآنی، شهری که به راحتی در آن قرآن یاد می گیری.
ایران
ایران

نگارش توسط مهران میرزائی در ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

بازی شهر قرآنی این بازی در یک شهر کوچک اتفاق می افتد. در این بازی یک شهر با همه جزئیات آن به تصویر کشیده شده است. با نگاه کردن به هر قسمت از آن، می توانید المانهای قرآنی را مشاهده کنید. برای مثال اسم هر مغازه، اسم سوره ای از قرآن است که کودک شما از این طریق با اسم سوره ها آشنا خواهد شد. در حقیقت این یک شهر رنگارنگ، دلنشین و سرگرم کننده است. کودکان در این بازی هم سرگرم می شوند و هم با آیات و سوره های قرآنی آشنا می شوند. آموزش قرآن به کودکان از…

  • 47 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

بازی شهر قرآنی
این بازی در یک شهر کوچک اتفاق می افتد. در این بازی یک شهر با همه جزئیات آن به تصویر کشیده شده است. با نگاه کردن به هر قسمت از آن، می توانید المانهای قرآنی را مشاهده کنید. برای مثال اسم هر مغازه، اسم سوره ای از قرآن است که کودک شما از این طریق با اسم سوره ها آشنا خواهد شد. در حقیقت این یک شهر رنگارنگ، دلنشین و سرگرم کننده است. کودکان در این بازی هم سرگرم می شوند و هم با آیات و سوره های قرآنی آشنا می شوند.

آموزش قرآن به کودکان از طریق بازی های متفاوت و جذاب است. کودک شما در اپلیکیشن بازی شهر قرآنی، با بازی های مختلفی مانند: پازل، جورچین، لگو و … روبرو خواهد شد که در کنار همه این بازی ها، قرار است آیات قرآنی را هم یاد گرفته و آ نها را حفظ کنند. شهر قرآنی برنامه ای است که کودک شما در آن می تواند تفریح کند، بستنی، شکلات و … بخورد، سوغاتی بخرد، پارک برود، خرید کند و کلی کارهای دیگر که این اپلیکیشن را برای کودکان بسیار جذاب می کند. گرافیک زیبا و بی نظیر این بازی نیز در جذب کودکان به آن موثر بوده و بسیار مفید عمل می کند.

بازی شهر قرآنی بهترین اپلیکیشن قرآنی برای کودکان است که در آن صوت و متن سی سوره از قرآن با ۵ قاری نوجوان به صورت متنوع وجود دارد که باعث تشویق و ترغیب کودکان به قرآن می شود. در این اپلیکیشن تمرین هایی برای درست خوانی و حفظ قرآن کریم نیز وجود دارد. در اپلیکیشن بازی شهر قرآنی از استانداردهای آموزش و علم روانشناسی کودکان نیز بهره برده شده است. علاوه بر آموزش قرآن در این اپلیکیشن آموزش برخی مفاهیم ابتدایی مانند: رنگ ها، غذاها، میوه ها و هزاران مورد دیگر نیز وجود دارد. همچنین فرهنگ مهربانی و فرهنگ تمیز نگهداشتن محیط زیست نیز آموزش داده می شود. از مزایای شهر قرآنی به عنوان اپلیکیشن آموزش کودکان می توان به: کیفیت بالا، یادگیری و آموزش، پخش قرآن و …اشاره کرد. از معایب آن نیز عدم پخش فیلم، عدم مراحل آسان به سخت و… هستند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !