نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

دوران “فاندوران”

دوران “فاندوران”
ایران
ایران
  • 1394

نگارش توسط مهران میرزائی در ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

“فاندوران” یک بستر تامین سرمایه‌ جمعی (crowdfunding) است. افرادی که در زمینه‌‌ی هنر، فناوری، طراحی محصول، آی تی و امور اجتماعی و خیریه فعال هستند و ایده‌های خلاقانه دارند، برای پروژه خود در فاندوران کمپین طراحی می‌کنند و شروع به جذب حمایت‌های مالی از مخاطبان فاندوران می‌کنند. پشتیبانان در ازای دریافت پاداش‌های مشخص، از کمپین‌های فعال در فاندوران حمایت می‌کنند. از جنبه‌های مفید سرمایه‌پذیری به این شیوه در این است که افراد زیادی در شکل گیری طرح سهیم‌اند که از نظر جذب سرمایه، مشتری و بازار هدف احتمال اجرایی شدن و موفقیت طرح به‌مراتب بالاتر می‌رود. فاندوران در شهریور 1394،…

  • 109 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

“فاندوران” یک بستر تامین سرمایه‌ جمعی (crowdfunding) است. افرادی که در زمینه‌‌ی هنر، فناوری، طراحی محصول، آی تی و امور اجتماعی و خیریه فعال هستند و ایده‌های خلاقانه دارند، برای پروژه خود در فاندوران کمپین طراحی می‌کنند و شروع به جذب حمایت‌های مالی از مخاطبان فاندوران می‌کنند. پشتیبانان در ازای دریافت پاداش‌های مشخص، از کمپین‌های فعال در فاندوران حمایت می‌کنند. از جنبه‌های مفید سرمایه‌پذیری به این شیوه در این است که افراد زیادی در شکل گیری طرح سهیم‌اند که از نظر جذب سرمایه، مشتری و بازار هدف احتمال اجرایی شدن و موفقیت طرح به‌مراتب بالاتر می‌رود. فاندوران در شهریور 1394، با تمرکز بر روی فعالیت‌های اجتماعی و طراحی محصول شروع به کار کرد و تا امروز توانسته به تحقق چند ده پروژه کمک کند که این روند با شتاب ادامه دارد.

مأموریت فاندوران کمک به حیات بخشیدن ایده‌های خلاقانه است. بنابراین میزان موفقیت فاندوران بر اساس درصد تحقق بخشیدن به این مأموریت، اندازه‌گیری می‌شود. فاندوران در عین مبارزه با نابرابری‌ها و کمک به پروژه‌های خلاقانه، این ارزش‌ها را در فعالیت‌های خود نمایان می‌کند. فاندوران، ابزار و منابعی ایجاد می‌کند که به مردم در اجرای پروژه‌های خلاقانه کمک کرده و افراد علاقمند را به این پروژه‌ها و فرآیندهای خلاقانه متصل می‌کند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !