نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“فریلنس مانترا “

“فریلنس مانترا “
هند
هند
  • 2020

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۰۵ دی ۱۴۰۲

در پلتفرم “فریلنس مانترا ” (Freelance Mantra) فریلنسرها می‌توانند کار پیدا کنند و با هر محدودیت کاری فرصت‌های جدیدی برای استعدادها و مهارت‌های خود ایجاد ‌کنند. “فریلنس مانترا ” نوعی سطح‌بندی برای فریلنسرها ایجاد می‌کند. فریلنسرها در سطح بالاتر، مانند یوتیوب پاداشی دریافت خواهند کرد. در بالاترین سطح به فریلنسرهای نجات دهنده می‌رسیم. آنها فریلنسرهایی هستند که به دیگران کمک می‌کنند تا مهلت‌های مشتریان خود را رعایت کنند. این کار برای فریلنسرها کار بیشتری ایجاد می‌کند. این پلتفرم، مشتریان را با فریلنسرهای رتبه برتر از سراسر جهان که در صنایع و مجموعه مهارت های مختلف تخصص دارند، مرتبط می‌کند. از…

  • 109 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

در پلتفرم “فریلنس مانترا ” (Freelance Mantra) فریلنسرها می‌توانند کار پیدا کنند و با هر محدودیت کاری فرصت‌های جدیدی برای استعدادها و مهارت‌های خود ایجاد ‌کنند. “فریلنس مانترا ” نوعی سطح‌بندی برای فریلنسرها ایجاد می‌کند. فریلنسرها در سطح بالاتر، مانند یوتیوب پاداشی دریافت خواهند کرد. در بالاترین سطح به فریلنسرهای نجات دهنده می‌رسیم. آنها فریلنسرهایی هستند که به دیگران کمک می‌کنند تا مهلت‌های مشتریان خود را رعایت کنند. این کار برای فریلنسرها کار بیشتری ایجاد می‌کند.

این پلتفرم، مشتریان را با فریلنسرهای رتبه برتر از سراسر جهان که در صنایع و مجموعه مهارت های مختلف تخصص دارند، مرتبط می‌کند. از نوشتن محتوا تا طراحی گرافیک، توسعه وب تا بازاریابی دیجیتال، طیف گسترده ای از فریلنسرهای با استعداد کنار هم جمع شده‌اند که می‌توانند در دستیابی به اهداف تجاری مشتریان خود کمک کنند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !