نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“قهرمان کوچولو”

“قهرمان کوچولو”
ایران
ایران
  • 2020

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

مجموعه بازی “قهرمان کوچولو” در زمستان سال 1399 فعالیت خود را در شیراز آغاز کرده است. مجموعه بازی “قهرمان کوچولو” با شبیه‌سازی محیط‌های واقعی، سطح اضطراب کوکان خاص و به ویژه کودکان طیف اتیسم را کم می‌کند. به کودک این امکان را می‌دهد تا در هر زمان و مکان از طریق بازی و شادی، به تعداد مورد نیاز خود، مهارت‌های لازم را تکرار و تمرین کند و به افزایش درک و گفتار این کودکان نیز کمک می‌کند. بسیاری از کودکان طیف اتیسم مشکلات حسی دارند، این بازی‌ها از نظر رنگ، نور، صدا و حرکات، طوری طراحی شده‌اند که برای این…

  • 32 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

مجموعه بازی “قهرمان کوچولو” در زمستان سال 1399 فعالیت خود را در شیراز آغاز کرده است. مجموعه بازی “قهرمان کوچولو” با شبیه‌سازی محیط‌های واقعی، سطح اضطراب کوکان خاص و به ویژه کودکان طیف اتیسم را کم می‌کند. به کودک این امکان را می‌دهد تا در هر زمان و مکان از طریق بازی و شادی، به تعداد مورد نیاز خود، مهارت‌های لازم را تکرار و تمرین کند و به افزایش درک و گفتار این کودکان نیز کمک می‌کند. بسیاری از کودکان طیف اتیسم مشکلات حسی دارند، این بازی‌ها از نظر رنگ، نور، صدا و حرکات، طوری طراحی شده‌اند که برای این کودکان خوشایند باشد و قابلیت کنترل صدا نیز در نظر گرفته شده است.

در این برنامه قابلیت کنترل مدت زمان بازی در نظر گرفته شده است و والدین می‌توانند میزان استفاده از گوشی را مشخص کنند. این مجموعه بازی‌های شاد و جذاب و تعاملی برای همه کودکان زیر 8 سال قابل استفاده است.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !