نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

آرتینا؛ یک فروشگاه هنری

آرتینا؛ یک فروشگاه هنری
ایران
ایران
  • 1398

نگارش توسط مهران میرزائی در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

“آرتینا” به طور رسمی در 5 خرداد 1398 به صورت یک پلتفرم فروشگاهی هنری برای فروش هنرهای دستی آغاز به کار کرد. این مجموعه در ابتدا با نام مداد رنگی شروع به کار کرده، اکنون در زمینه‌های کارت پستال دست‌ساز، نوشت‌افزار، زیورآلات، دکوراسیون داخلی، لوازم تزئینی و عروسک محصولاتش را  ارائه می‌کند. این استارت آپ بخشی از فروش خود را برای بنیاد کودک برای همیاری به کودکان نیازمند در نظر گرفته است و از این طریق خریداران نیز در این همیاری شرکت می کنند. “آرتینا” صرفاً یک پلتفرم خرید و فروش محصولات دستی و هنری نیست. اگر به هنرهای دستی…

  • 93 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

“آرتینا” به طور رسمی در 5 خرداد 1398 به صورت یک پلتفرم فروشگاهی هنری برای فروش هنرهای دستی آغاز به کار کرد. این مجموعه در ابتدا با نام مداد رنگی شروع به کار کرده، اکنون در زمینه‌های کارت پستال دست‌ساز، نوشت‌افزار، زیورآلات، دکوراسیون داخلی، لوازم تزئینی و عروسک محصولاتش را  ارائه می‌کند. این استارت آپ بخشی از فروش خود را برای بنیاد کودک برای همیاری به کودکان نیازمند در نظر گرفته است و از این طریق خریداران نیز در این همیاری شرکت می کنند.

“آرتینا” صرفاً یک پلتفرم خرید و فروش محصولات دستی و هنری نیست.

اگر به هنرهای دستی علاقمندید و دوست دارید در مورد آنها بیشتر بدانید، اگر یک کسب و کار هنری را اداره می‌کنید یا علاقمندید که سرگرمی هنری‌ خود را به یک کسب و کار هنری تبدیل کنید، در آرتینا چه فروشگاه بسازید و چه نسازید، چه از آنجا خرید کنید و چه خرید نکنید، می‌توانید در وبلاگ این سایت به کلی مطلب منحصربفرد و مفید و جذاب و متنوع در این زمینه‌ها دسترسی داشته باشید. مطالب و نکاتی که شاید داخل هیچ سایت فارسی‌زبان هنری دیگری نتوانید پیدا کنید.

درباره هدف و انگیزه این پلتفرم نوآور اینگونه آمده است که:

“ما مشتاقیم تا به هنرمندانی که محصولات دست ساز زیبا و هنری و خلاقانه تولید می‌کنند با ابزارهایی که در این سایت داریم کمک کنیم تا دست سازه‌های زیباشون توی فضای دیجیتال بیشتر و بهتر دیده بشه، و هر فعالیت دیگری هم که توی سایت “آرتینا” انجام می‌دیم روی همین اشتیاق ما متمرکز هست. امروزه در عصر پر شتاب دیجیتال، زندگی با محصولات دست‌ساز انگار از همیشه مهمتر و معنادارتر شده‌. محصولات دستی و هنری میتونن به ما شادی و نشاط و آرامش و اصالت بیشتری ببخشن و دنیامون رو قشنگ‌تر کنند، و ما اینجا هستیم تا در خلق این دنیای قشنگ‌تر سهمی داشته باشیم. دوستان ما در آرتینا، دوستان هنرمندی هستن که در سایت آرتینا برای خودشون یه فروشگاه ساختن و محصولات دست سازشون رو برای کسانی که علاقمند به خرید و داشتن دست سازه های زیبا هستن، توی ویترین فروشگاهشون گذاشته‌اند.”

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !