نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پارک علم و فناوری شیراز

پارک علم و فناوری شیراز
ایران
ایران
  • 2002

نگارش توسط اشکان کاظمی در ۲۲ آذر ۱۴۰۲

“پارک علم و فناوری شیراز” مرکزی با مدیریت تخصصی است که با ارائه خدمات ویژه از ایجاد و توسعه حرفه‌های جدید کارآفرینان پشتیبانی می‌کند. این پشتیبانی به منظور دستیابی به فناوری مبتنی بر اهداف اقتصادی دانش محور، در راستای برنامه راهبردی “پارک علم و فناوری فارس” انجام می‌گیرد. اساسی‌ترین اهداف این مرکز عبارتند از: ایجاد زمینۀ کارآفرینی و حمایت از نوآوری و خلاقیت نیروهای محقق جوان کمک به رونق اقتصادی محلی مبتنی بر فناوری ایجاد فضای لازم در گسترش و رشد واحدهای کوچک و متوسط دانش محور و فناور بستر سازی برای ایجاد فرصت‌های شغلی به منظور جذب کارآفرینان و…

  • 169 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

“پارک علم و فناوری شیراز” مرکزی با مدیریت تخصصی است که با ارائه خدمات ویژه از ایجاد و توسعه حرفه‌های جدید کارآفرینان پشتیبانی می‌کند. این پشتیبانی به منظور دستیابی به فناوری مبتنی بر اهداف اقتصادی دانش محور، در راستای برنامه راهبردی “پارک علم و فناوری فارس” انجام می‌گیرد.

اساسی‌ترین اهداف این مرکز عبارتند از:

ایجاد زمینۀ کارآفرینی و حمایت از نوآوری و خلاقیت نیروهای محقق جوان

کمک به رونق اقتصادی محلی مبتنی بر فناوری

ایجاد فضای لازم در گسترش و رشد واحدهای کوچک و متوسط دانش محور و فناور

بستر سازی برای ایجاد فرصت‌های شغلی به منظور جذب کارآفرینان و دانش آموختگان دانشگاهی

تولید، توسعه و تجاری‌سازی محصولات فناورانه قابل ارائه به بازار

به منظور دستیابی به اهداف حمایتی، این مرکز خدمات خود را در قالب استقرار واحدهای فناور، فراهم آوردن حمایت‌های قانونی و حمایت مالی مطابق با ضوابط مندرج در قانون، ارائه مشاوره‌های تخصصی در راستای تبدیل ایده شرکت‌های مستقر در مرکز رشد به محصولات یا خدمات با قابلیت تجاری  شدن،  نظارت بر روند پیشرفت، رشد، ارزیابی مستمر دستاوردها با هدف افزایش کارایی و در نهایت نظارت بر تحقق ایده محوری ارائه می‌نماید.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !