نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

محصولات کشاورزی، همه در “کشت کالا”

محصولات کشاورزی، همه در “کشت کالا”
ایران
ایران
  • 1396

نگارش توسط مهران میرزائی در ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

استارتاپ “کشت کالا”، بازار آنلاین کشاورزی ایران است. “کشت کالا”، بستری برای خرید، فروش و صادرات محصولات کشاورزی است که با هدف  ایجاد یک بازار جامع و نظام‌مند کردن واسطه‌گری در این حوزه، با همت جمعی از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف کشاورزی در سال 1396 شکل گرفته است. شعار این پلتفرم آنلاین این است که :” ما در کشت کالا سعی می‌کنیم ضمن به حداقل رساندن ضایعات محصولات کشاورزی و فرآوری و ارزش آفرینی، کالاهایی با تنوع فراوان، کیفیت بالا و مطابق با ذائقه مردم کشورمان را عرضه کنیم. در این راه تلاش حداکثری ما این است که سود اصلی را…

  • 83 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

استارتاپ “کشت کالا”، بازار آنلاین کشاورزی ایران است. “کشت کالا”، بستری برای خرید، فروش و صادرات محصولات کشاورزی است که با هدف  ایجاد یک بازار جامع و نظام‌مند کردن واسطه‌گری در این حوزه، با همت جمعی از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف کشاورزی در سال 1396 شکل گرفته است.

شعار این پلتفرم آنلاین این است که :” ما در کشت کالا سعی می‌کنیم ضمن به حداقل رساندن ضایعات محصولات کشاورزی و فرآوری و ارزش آفرینی، کالاهایی با تنوع فراوان، کیفیت بالا و مطابق با ذائقه مردم کشورمان را عرضه کنیم. در این راه تلاش حداکثری ما این است که سود اصلی را نصیب کشاورزان میهن‌مان نمائیم و نیز محصولات را با قیمت واقعی و مناسب به دست مصرف کنندگان گرامی برسانیم.”

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !