نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“گیلیمو” حامی بافنده‌ها

“گیلیمو” حامی بافنده‌ها
ایران
ایران
  • 1397

نگارش توسط مهران میرزائی در ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

هر کدام از کارگاه‌های صنایع دستی، محل اشتغال یک خانواده ایرانی است که همه ما در قبال این خانواده‌ها مسئولیت اجتماعی داریم. ما می‌توانیم با حمایت از صنایع دستی جای جای کشورمان، هم خانه‌های خودمان را پر از طرح و نقش‌های خیال‌انگیز کنیم و هم به پیشرفت کارگاه‌های صنایع دستی  و هنر بیش از سه میلیون هنرمند در مناطق مختلف کشورمان کمک‌ کنیم. “گیلیمو” وب سایت تخصصی صنایع دستی است که علاوه بر فروش محصولات، اطلاعاتی در مورد محصولات مثل بافت و نحوه تولید آن ها در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشند. علاوه بر این موارد…

  • 97 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

هر کدام از کارگاه‌های صنایع دستی، محل اشتغال یک خانواده ایرانی است که همه ما در قبال این خانواده‌ها مسئولیت اجتماعی داریم. ما می‌توانیم با حمایت از صنایع دستی جای جای کشورمان، هم خانه‌های خودمان را پر از طرح و نقش‌های خیال‌انگیز کنیم و هم به پیشرفت کارگاه‌های صنایع دستی  و هنر بیش از سه میلیون هنرمند در مناطق مختلف کشورمان کمک‌ کنیم. “گیلیمو” وب سایت تخصصی صنایع دستی است که علاوه بر فروش محصولات، اطلاعاتی در مورد محصولات مثل بافت و نحوه تولید آن ها در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشند. علاوه بر این موارد امکاناتی در سایت موجود است که اگر خریدار محصول مورد نظر خود را در سایت پیدا نکرد بتواند سایز، طرح و رنگ دلخواه خود را سفارش بدهد و درب منزل خود آن را تحویل بگیرد.

تیم استارتاپی گیلیمو با بهره‌مندی ازجوانان پرشور و خلاق، دغدغه خود را نه فروش کالا، بلکه ایجاد یک تجربه خرید لذت‌بخش و به‌یادماندنی از هنر و صنایع دستی کشور برای مشتری می‌داند؛ به‌همین منظور است که تجارب چندین ساله خود را برای فراهم ساختن زیرساخت‌های فروش اینترنتی صنایع دستی در ایران به‌کار گرفته‌‌ است تا نقش دست‌بافته های هنرمندان خلاق ایرانی را در سبد خانواده‌ها پر‌رنگ‌تر سازد. در این راستا این استارتاپ اجتماعی دست‌بافته‌های هنرمندان ایرانی را با ضمانت اصالت کالا، شناسنامه‌ مشخص، اطلاعات کامل و تصاویر با کیفیت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا از میان انبوهی از ایده‌های نو و سبک‌های متنوع، به محصول مورد علاقه خود دست پیدا کنید.

شعار این استارت آپ: تلاش اول ما برای بافنده‌ها، تلاش دوم برای هنر ایرانی و تلاش سوم برای خودمون.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !