نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“آواز دِه”

“آواز دِه”
هند
هند
  • 2010

نگارش توسط مهران میرزائی در ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

شرکت هندی “آواز دِه” (Awaaz De) در تلاش است تا با توسعه فناوری‌، زندگی و معیشت مردم مناطق محروم را در سراسر جهان بهبود دهد. این شرکت از طریق تلفن همراه (با قابلیت‌های تلفن گویا، پیامک، برنامه‌های تلفن همراه و وب) و پلتفرم‌های ارتباطی تلفن‌همراه، مانند یک رابط بین سازمان‌های مردم نهاد و اقشار کم‌درآمد و مناطق محروم عمل کرده است. مردم مناطق محروم می‌توانند از طریق پیامک نیازها، مشکلات و سوالات ایجاده شده‌شان را برای این شرکت به صورت رایگان ارسال کنند. آن‌ها با تحلیل محتوای پیام‌ها، اطلاعات را یا به سازمان مربوطه منتقل می‌کنند یا خودشان پاسخگو هستند….

  • 36 بازدید
  • 2 پسند
  • 0 نظر

شرکت هندی “آواز دِه” (Awaaz De) در تلاش است تا با توسعه فناوری‌، زندگی و معیشت مردم مناطق محروم را در سراسر جهان بهبود دهد. این شرکت از طریق تلفن همراه (با قابلیت‌های تلفن گویا، پیامک، برنامه‌های تلفن همراه و وب) و پلتفرم‌های ارتباطی تلفن‌همراه، مانند یک رابط بین سازمان‌های مردم نهاد و اقشار کم‌درآمد و مناطق محروم عمل کرده است. مردم مناطق محروم می‌توانند از طریق پیامک نیازها، مشکلات و سوالات ایجاده شده‌شان را برای این شرکت به صورت رایگان ارسال کنند. آن‌ها با تحلیل محتوای پیام‌ها، اطلاعات را یا به سازمان مربوطه منتقل می‌کنند یا خودشان پاسخگو هستند. این شرکت ابزارهای جمع‌آوری داده و ابزار ارتباطات با کاربری آسان و مقرون‌به صرفه را توسعه می‌دهد که روی تلفن‌های همراه و تلفن ثابت کار کنند تا موانع زبان و سوادآموزی را از بین ببرند.

این نوآوری اجتماعی با بیش از 680000 کاربر در 12 کشور در سطح جهان، راه‌حل‌های سفارشی‌سازی شده تلفن همراه را برای مجموعه متنوعی از مشتریان ارائه می‌دهد. هدف اصلی این شرکت ترویج سوادآموزی و ارتقای سواد در بین مردم مناطق محروم است .

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !