نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“آواز دِه”

“آواز دِه”
هند
هند
  • 2010

نگارش توسط مهران میرزائی در 02 خرداد 1401

شرکت هندی “آواز دِه” (Awaaz De) در تلاش است تا با توسعه فناوری‌، زندگی و معیشت مردم مناطق محروم را در سراسر جهان بهبود دهد. این شرکت از طریق تلفن همراه (با قابلیت‌های تلفن گویا، پیامک، برنامه‌های تلفن همراه و وب) و پلتفرم‌های ارتباطی تلفن‌همراه، مانند یک رابط بین سازمان‌های مردم نهاد و اقشار کم‌درآمد و مناطق محروم عمل کرده است. مردم مناطق محروم می‌توانند از طريق پيامک نيازها، مشكلات و سوالات ايجاده شده‌شان را براي اين شركت به صورت رايگان ارسال كنند. آن‌ها با تحليل محتوای پيام‌ها، اطلاعات را يا به سازمان مربوطه منتقل می‌كنند يا خودشان پاسخگو هستند….

  • 24 بازدید
  • 2 پسند
  • 0 نظر

شرکت هندی “آواز دِه” (Awaaz De) در تلاش است تا با توسعه فناوری‌، زندگی و معیشت مردم مناطق محروم را در سراسر جهان بهبود دهد. این شرکت از طریق تلفن همراه (با قابلیت‌های تلفن گویا، پیامک، برنامه‌های تلفن همراه و وب) و پلتفرم‌های ارتباطی تلفن‌همراه، مانند یک رابط بین سازمان‌های مردم نهاد و اقشار کم‌درآمد و مناطق محروم عمل کرده است. مردم مناطق محروم می‌توانند از طريق پيامک نيازها، مشكلات و سوالات ايجاده شده‌شان را براي اين شركت به صورت رايگان ارسال كنند. آن‌ها با تحليل محتوای پيام‌ها، اطلاعات را يا به سازمان مربوطه منتقل می‌كنند يا خودشان پاسخگو هستند. اين شركت ابزارهای جمع‌آوری داده و ابزار ارتباطات با كاربری آسان و مقرون‌به صرفه را توسعه می‌دهد كه روی تلفن‌های همراه و تلفن ثابت كار كنند تا موانع زبان و سوادآموزی را از بين ببرند.

اين نوآوری اجتماعی با بيش از 680000 كاربر در 12 كشور در سطح جهان، راه‌حل‌های سفارشی‌سازی شده تلفن همراه را برای مجموعه متنوعی از مشتريان ارائه می‌دهد. هدف اصلی اين شركت ترويج سوادآموزی و ارتقای سواد در بين مردم مناطق محروم است .

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !