نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“درمان آبی” راهی به سوی تولید مسکن‌های غیرمخدر

“درمان آبی” راهی به سوی تولید مسکن‌های غیرمخدر
آمریکا
آمریکا

نگارش توسط مهران میرزائی در ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

“درمان آبی” (Blue Therapeuitcs) شرکتی زیست فن‌آور است که به تولید مسکن‌های غیرمخدر قوی می‌پردازد. این شرکت از ساختار مولکولی جدیدی استفاده کرده که از تحریک مراکز لذت مغز جلوگیری‌کند، قسمتی که هدف بسیاری از مخدرهای موجود است. این شرکت زیست فن‌آور می‌تواند داروهایی50 برابر قوی‌تر از مورفین تولید کند، بدون اینکه احتمال وابستگی وجود داشته باشد. “درمان آبی” که در سال 2016 با “هاروارد آی-لب” (Harvard iLab) “مس چلنج” (MassChallenge) و “مس بایو اِد” (MassBioEd) کار می‌کرد شروع به جذب فعالانه سرمایه کرد. نخستین محصول آنها به نام (BLUE-181)  در حال نزدیک شدن به مرحله آزمایش‌های بالینی است.

  • 15 بازدید
  • 1 پسند
  • 0 نظر

“درمان آبی” (Blue Therapeuitcs) شرکتی زیست فن‌آور است که به تولید مسکن‌های غیرمخدر قوی می‌پردازد. این شرکت از ساختار مولکولی جدیدی استفاده کرده که از تحریک مراکز لذت مغز جلوگیری‌کند، قسمتی که هدف بسیاری از مخدرهای موجود است. این شرکت زیست فن‌آور می‌تواند داروهایی50 برابر قوی‌تر از مورفین تولید کند، بدون اینکه احتمال وابستگی وجود داشته باشد.

“درمان آبی” که در سال 2016 با “هاروارد آی-لب” (Harvard iLab) “مس چلنج” (MassChallenge) و “مس بایو اِد” (MassBioEd) کار می‌کرد شروع به جذب فعالانه سرمایه کرد. نخستین محصول آنها به نام (BLUE-181)  در حال نزدیک شدن به مرحله آزمایش‌های بالینی است.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !