نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“بریبرن” می‌گوید: اعتیاد، بیماریست

“بریبرن” می‌گوید: اعتیاد، بیماریست
آمریکا
آمریکا
  • 2012

نگارش توسط مهران میرزائی در 10 اردیبهشت 1401

شرکت داروسازی “بریبرن” (Braeburn) متعهد به مبارزه با اختلال مصرف مواد مخدر است و این اختلال را یک وضعیت پزشکی می‌داند که نیاز به درمان دارد و تلاش می‌کند با مشاوره و پشتیبانی و ارائه داروهای نسل جدید حامی این بیماران باشد. این شرکت، “پرابفین” تولید می‌کند که یک نوع کاشت تجویزی با اثر طولانی مدت است که دُز پایین و ثابتی از “بیوپرینورفین” را وارد بدن معتادان می‌کند. طبق مشاهدات در آزمایش‌های بالینی، بیمارانی که از کاشت “پرابفین” استفاده کردند، نسبت به آن‌هایی که “بیوپرینورفین” را به صورت خوراکی گرفته بودند، به صورت معناداری بیشتر از مصرف مواد‌مخدر خودداری…

  • 6 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

شرکت داروسازی “بریبرن” (Braeburn) متعهد به مبارزه با اختلال مصرف مواد مخدر است و این اختلال را یک وضعیت پزشکی می‌داند که نیاز به درمان دارد و تلاش می‌کند با مشاوره و پشتیبانی و ارائه داروهای نسل جدید حامی این بیماران باشد.

این شرکت، “پرابفین” تولید می‌کند که یک نوع کاشت تجویزی با اثر طولانی مدت است که دُز پایین و ثابتی از “بیوپرینورفین” را وارد بدن معتادان می‌کند. طبق مشاهدات در آزمایش‌های بالینی، بیمارانی که از کاشت “پرابفین” استفاده کردند، نسبت به آن‌هایی که “بیوپرینورفین” را به صورت خوراکی گرفته بودند، به صورت معناداری بیشتر از مصرف مواد‌مخدر خودداری كردند.

 

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !