نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

هم‌افزایی “کاری‌کلاب” برای تربیت مدیران نیکوکار

هم‌افزایی “کاری‌کلاب” برای تربیت مدیران نیکوکار
آمریکا
آمریکا
  • 2015

نگارش توسط مهران میرزائی در ۰۵ تیر ۱۴۰۱

مجموعه “کاری‌کلاب” (CariClub) از یک پلتفرم آنلاین تشکیل شده است که به وسیله آن ارتباط بین نیروی انسانی شرکت‌های مختلف و مجموعه‌های غیرانتفاعی برقرار می‌شود. این مجموعه به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که نیروهای خود را در قسمت‌های مدیریتی مجموعه‌های غیرانتفاعی به کار گیرند تا مدیران نسل جدید خود را تربیت کنند. همچنین مجموعه‌های غیرانتفاعی می‌توانند از این طریق از نیروی کار ماهر استفاده کنند.   این نوآوری اجتماعی چه دستاوردهایی برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد؟ ۱.شبکه سازی: با افراد متخصص از جمله مربیان و همکاران جدید ملاقات و ارتباط برقرار کنید. ۲.مهارت های جدید: از میان انواع…

  • 50 بازدید
  • 3 پسند
  • 0 نظر

مجموعه “کاری‌کلاب” (CariClub) از یک پلتفرم آنلاین تشکیل شده است که به وسیله آن ارتباط بین نیروی انسانی شرکت‌های مختلف و مجموعه‌های غیرانتفاعی برقرار می‌شود. این مجموعه به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که نیروهای خود را در قسمت‌های مدیریتی مجموعه‌های غیرانتفاعی به کار گیرند تا مدیران نسل جدید خود را تربیت کنند. همچنین مجموعه‌های غیرانتفاعی می‌توانند از این طریق از نیروی کار ماهر استفاده کنند.

 

این نوآوری اجتماعی چه دستاوردهایی برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد؟

۱.شبکه سازی: با افراد متخصص از جمله مربیان و همکاران جدید ملاقات و ارتباط برقرار کنید.

۲.مهارت های جدید: از میان انواع فعالیت‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی یکی را انتخاب کنید و مهارت‌های جدیدی را در این مسیر کسب کنید.

۳.تاثیرگذاری: تجارب و مهارت‌های خود را از جمع‌آوری کمک مالی گرفته تا برنامه‌ریزی استراتژیک، به سازمانی که انتخاب می‌کنید ارائه دهید.

 

با این کار علاوه بر اجرای مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها، مهارت و توانایی نیروی انسانی آنها نیز ارتقا پیدا می‌کند و خیریه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی نیز هزینه کمتری بابت نیروی انسانی می‌پردازند و از تجربیات نیروی انسانی متخصص بهره‌مند می‌شوند.

 

“کاری‌کلاب” هدف خود را تربیت نسل رهبران نیکوکار می‌داند.

 

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !