نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“کوین آپ “ برای کار خیر برنامه‌ریزی می‌کند

“کوین آپ “ برای کار خیر برنامه‌ریزی می‌کند
آمریکا
آمریکا
  • 2016

نگارش توسط مهران میرزائی در ۰۵ تیر ۱۴۰۱

شرکت “کوین آپ “  (COIN UP) یک اپلیکیشن موبایلی طراحی و تولید کرده است که کاربران با اتصال اپلیکیشن به حساب بانکی می‌توانند با توجه به هدفی که در نظر دارند به صورت منظم به خیریه مورد نظر خود کمک مالی کنند. با نصب این برنامه و متصل کردن کارت‌های بانکی به آن می توان نوع کمک مالی خیرخواهانه را انتخاب کرد. مثلا می‌توان مبلغ خریدهای روزمره را رند کرد و مابه‌التفاوت آن را به خیریه‌ها اهدا کرد یا می‌توان مبلغ مشخصی را به صورت ماهیانه از حساب خود به حساب خیریه‌ای واریز کرد. این پلتفرم قابلیت پیگیری مبالغ  و…

  • 57 بازدید
  • 1 پسند
  • 0 نظر

شرکت “کوین آپ “  (COIN UP) یک اپلیکیشن موبایلی طراحی و تولید کرده است که کاربران با اتصال اپلیکیشن به حساب بانکی می‌توانند با توجه به هدفی که در نظر دارند به صورت منظم به خیریه مورد نظر خود کمک مالی کنند. با نصب این برنامه و متصل کردن کارت‌های بانکی به آن می توان نوع کمک مالی خیرخواهانه را انتخاب کرد. مثلا می‌توان مبلغ خریدهای روزمره را رند کرد و مابه‌التفاوت آن را به خیریه‌ها اهدا کرد یا می‌توان مبلغ مشخصی را به صورت ماهیانه از حساب خود به حساب خیریه‌ای واریز کرد.

این پلتفرم قابلیت پیگیری مبالغ  و بررسی سوابق پرداخت از خیریه‌ها را دارد و به واسطه ی آن کاربر می‌تواند سوابق تراکنش‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارد. این موسسات خیریه مورد تایید “کوین آپ “ هستند و اطلاعات آنها به صورت مستمر به روزرسانی می‌شوند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !