نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

در “دی‌فای وِنچِر” گذشته‌ها گذشته‌…!

در “دی‌فای وِنچِر” گذشته‌ها گذشته‌…!
آمریکا
آمریکا
  • 2010

نگارش توسط مهران میرزائی در 28 خرداد 1401

طبق تحقیقات در آمریکا 5 میلیون زندانی سابقه‌دار زندگی می‌کنند که 60 درصدشان تا یک سال پس از آزادی هیچ شغلی ندارند. نرخ بیکاری در این افراد 5 برابر افراد دیگر جامعه است و بيكاری راه را  برای برگشت به جرم و خلاف برایشان باز می‌کند. مجموعه “دی‌فای ونچر” (Defy venture) ‌یک برنامه آموزشی کارآفرینی، خود‌اشتغالی تشکیل داده است که پتانسیل بسیاری از زندانی‌ها را برای ورود به اجتماع و کسب‌وکار تقویت می‌کند. این مجموعه در زندان‌ها دوره‌های کارآفرینی برگزار می‌کند. خدمات و دوره‌های مجازی در این مجموعه آموزش کارآفرینی، مشاوره روانشناسی و انگیزشی، مشاوره رشد کسب‌وکار، فرصت‌های جذب سرمایه…

  • 59 بازدید
  • 4 پسند
  • 2 نظر

طبق تحقیقات در آمریکا 5 میلیون زندانی سابقه‌دار زندگی می‌کنند که 60 درصدشان تا یک سال پس از آزادی هیچ شغلی ندارند. نرخ بیکاری در این افراد 5 برابر افراد دیگر جامعه است و بيكاری راه را  برای برگشت به جرم و خلاف برایشان باز می‌کند. مجموعه “دی‌فای ونچر” (Defy venture) ‌یک برنامه آموزشی کارآفرینی، خود‌اشتغالی تشکیل داده است که پتانسیل بسیاری از زندانی‌ها را برای ورود به اجتماع و کسب‌وکار تقویت می‌کند. این مجموعه در زندان‌ها دوره‌های کارآفرینی برگزار می‌کند. خدمات و دوره‌های مجازی در این مجموعه آموزش کارآفرینی، مشاوره روانشناسی و انگیزشی، مشاوره رشد کسب‌وکار، فرصت‌های جذب سرمایه و توسعه شبکه‌های ارتباطی را در برمی‌گیرد. آمار سال 2021 نشان می‌دهد 84 در‌صد کسانی که در این مجموعه آموزش دیده‌اند پس از آزادی شغل پيدا كرده‌اند. همچنين آمار تكرار جرم در اين افراد زير 10 در‌صد بوده است.

اين نوآوری اجتماعی برای فارغ‌التحصيل كردن هر زندانی حدود 1000دلار هزينه می‌كند و اين در حالی است كه نگهداری اين افراد در زندان 81000دلار هزينه دارد.

مجموعه “دی‌فای ونچر” كمك می‌كند كه زندانيان گذشته خود را به فراموشی سپرده و فقط به آينده فكر كنند و طوری زندگی كنند كه ديگران نيز گذشته آن‌ها را فراموش كنند.

نظرات کاربران

375936371694
10 شهریور 1401

بسیار عالی👏👏👏👏👏

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !