نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

در “دی‌فای وِنچِر” گذشته‌ها گذشته‌…!

در “دی‌فای وِنچِر” گذشته‌ها گذشته‌…!
آمریکا
آمریکا
  • 2010

نگارش توسط مهران میرزائی در ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

طبق تحقیقات در آمریکا 5 میلیون زندانی سابقه‌دار زندگی می‌کنند که 60 درصدشان تا یک سال پس از آزادی هیچ شغلی ندارند. نرخ بیکاری در این افراد 5 برابر افراد دیگر جامعه است و بیکاری راه را  برای برگشت به جرم و خلاف برایشان باز می‌کند. مجموعه “دی‌فای ونچر” (Defy venture) ‌یک برنامه آموزشی کارآفرینی، خود‌اشتغالی تشکیل داده است که پتانسیل بسیاری از زندانی‌ها را برای ورود به اجتماع و کسب‌وکار تقویت می‌کند. این مجموعه در زندان‌ها دوره‌های کارآفرینی برگزار می‌کند. خدمات و دوره‌های مجازی در این مجموعه آموزش کارآفرینی، مشاوره روانشناسی و انگیزشی، مشاوره رشد کسب‌وکار، فرصت‌های جذب سرمایه…

  • 81 بازدید
  • 4 پسند
  • 2 نظر

طبق تحقیقات در آمریکا 5 میلیون زندانی سابقه‌دار زندگی می‌کنند که 60 درصدشان تا یک سال پس از آزادی هیچ شغلی ندارند. نرخ بیکاری در این افراد 5 برابر افراد دیگر جامعه است و بیکاری راه را  برای برگشت به جرم و خلاف برایشان باز می‌کند. مجموعه “دی‌فای ونچر” (Defy venture) ‌یک برنامه آموزشی کارآفرینی، خود‌اشتغالی تشکیل داده است که پتانسیل بسیاری از زندانی‌ها را برای ورود به اجتماع و کسب‌وکار تقویت می‌کند. این مجموعه در زندان‌ها دوره‌های کارآفرینی برگزار می‌کند. خدمات و دوره‌های مجازی در این مجموعه آموزش کارآفرینی، مشاوره روانشناسی و انگیزشی، مشاوره رشد کسب‌وکار، فرصت‌های جذب سرمایه و توسعه شبکه‌های ارتباطی را در برمی‌گیرد. آمار سال 2021 نشان می‌دهد 84 در‌صد کسانی که در این مجموعه آموزش دیده‌اند پس از آزادی شغل پیدا کرده‌اند. همچنین آمار تکرار جرم در این افراد زیر 10 در‌صد بوده است.

این نوآوری اجتماعی برای فارغ‌التحصیل کردن هر زندانی حدود 1000دلار هزینه می‌کند و این در حالی است که نگهداری این افراد در زندان 81000دلار هزینه دارد.

مجموعه “دی‌فای ونچر” کمک می‌کند که زندانیان گذشته خود را به فراموشی سپرده و فقط به آینده فکر کنند و طوری زندگی کنند که دیگران نیز گذشته آن‌ها را فراموش کنند.

نظرات کاربران

375936371694
10 شهریور 1401

بسیار عالی👏👏👏👏👏

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !