نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“ای-ویل”؛ چرخ الکترونیکی مسیریابی برای عبور معلولین

“ای-ویل”؛ چرخ الکترونیکی مسیریابی برای عبور معلولین
ایران
ایران

نگارش توسط مهران میرزائی در ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بررسی‌ها نشان می‌دهد که یکی از عمده مسائل معلولین در کلانشهرها مشکل عدم آگاهی از اماکن مناسب‎‌سازی شده در سطح شهر و مکان‌های آماده ارائه خدمات است. در سامانه اطلاع‌رسانی اماکن مناسب‌سازی شده برای معلولین جسمی و حرکتی، “ای-ویل” (E-Wheel)  کلیه اماکن، فضاها و محل‌های مناسب‌سازی شده در اختیار معلولین قرار می‌گیرد. ساماندهی اماکن مناسب‌سازی شده برای معلولین ایده اصلی این استارتاپ است. این قشر نیاز به سیستمی دارند که بتوانند مکان‌هایی که شرایط لازم برای حضور آن‌ها را دارد، در اختیارشان قرار دهد. “ای-ویل” اپلیکیشنی با قابلیت شناسایی موقعیت جغرافیایی است که مخاطبان با کمک آن می‌توانند در هر…

  • 16 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

بررسی‌ها نشان می‌دهد که یکی از عمده مسائل معلولین در کلانشهرها مشکل عدم آگاهی از اماکن مناسب‎‌سازی شده در سطح شهر و مکان‌های آماده ارائه خدمات است. در سامانه اطلاع‌رسانی اماکن مناسب‌سازی شده برای معلولین جسمی و حرکتی، “ای-ویل” (E-Wheel)  کلیه اماکن، فضاها و محل‌های مناسب‌سازی شده در اختیار معلولین قرار می‌گیرد.

ساماندهی اماکن مناسب‌سازی شده برای معلولین ایده اصلی این استارتاپ است. این قشر نیاز به سیستمی دارند که بتوانند مکان‌هایی که شرایط لازم برای حضور آن‌ها را دارد، در اختیارشان قرار دهد. “ای-ویل” اپلیکیشنی با قابلیت شناسایی موقعیت جغرافیایی است که مخاطبان با کمک آن می‌توانند در هر منطقه‌ا‌ی که حضور دارند، نزدیک‌ترین مکان‌ها با مسیرهایی که مناسب‌سازی شده است را مشاهده کنند.

در این فناوری مدیریت زمان، کاهش مصرف انرژی و رفاه معلولین مدنظر است.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !