نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

سی و پنج سال تلاش “پژواک سبز” تا شکل‌گیری اکوسیستم کارآفرینان

سی و پنج سال تلاش “پژواک سبز” تا شکل‌گیری اکوسیستم کارآفرینان
آمریکا
آمریکا
  • 1987

نگارش توسط مهران میرزائی در ۰۵ تیر ۱۴۰۱

“پژواک سبز”  (Echoing green) به عنوان یک شتاب دهنده در حوزه نوآوری اجتماعی و کارآفرینی اجتماعی فعالیت می‌کند. این مجموعه اول افراد و ایده‌های نوآورانه حوزه کارآفرینی اجتماعی را شناسایی می‌کند، سپس بر روی آن ها سرمایه گذاری کرده، ابزار لازم برای توسعه آن ها را فراهم می‌کند. و در انتها روابط لازم برای شکل‌گیری کامل آنها را مهیا می‌سازد.   در بیانیه ماموریت این سازمان آمده است: “ما، کارآفرینان اجتماعی در حال ظهور را کشف می‌کنیم و سپس روی رشد ایده‌ها و رهبری آنها بطور جدی سرمایه‌گذاری می‌کنیم. در طول ۳۵ سال، ما یک اکوسیستم گسترده و پویا ایجاد…

  • 47 بازدید
  • 6 پسند
  • 0 نظر

“پژواک سبز”  (Echoing green) به عنوان یک شتاب دهنده در حوزه نوآوری اجتماعی و کارآفرینی اجتماعی فعالیت می‌کند. این مجموعه اول افراد و ایده‌های نوآورانه حوزه کارآفرینی اجتماعی را شناسایی می‌کند، سپس بر روی آن ها سرمایه گذاری کرده، ابزار لازم برای توسعه آن ها را فراهم می‌کند. و در انتها روابط لازم برای شکل‌گیری کامل آنها را مهیا می‌سازد.

 

در بیانیه ماموریت این سازمان آمده است: “ما، کارآفرینان اجتماعی در حال ظهور را کشف می‌کنیم و سپس روی رشد ایده‌ها و رهبری آنها بطور جدی سرمایه‌گذاری می‌کنیم. در طول ۳۵ سال، ما یک اکوسیستم گسترده و پویا ایجاد کرده‌ایم تا از این رهبران برای حل بزرگترین مشکلات جهان حمایت کنیم.”

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !