نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

کمک آنی به نیازمندان با “مستقیم پرداخت”

کمک آنی به نیازمندان با “مستقیم پرداخت”
آمریکا
آمریکا
  • 2008

نگارش توسط مهران میرزائی در ۰۳ خرداد ۱۴۰۱

“مستقیم پرداخت” (Give Directly) مدلی جدید برای اهدای کمک به فقرا ایجاد کرده است که وقتی شما پولی برای خیریه در نظر می‌گیرید، آن پول به صورت مستقیم و آنی به حساب فرد نیازمندی که توسط شرکت شناسایی شده واریز می‌شود. این مجموعه در بستر یک برنامه موبایلی کمک‌ها را جمع آوری کرده و به محض پرداخت پول، بدون درنگ به حساب یکی از افراد نیازمند انتقال می‌دهد و پیامکی برای هر دو طرف ارسال می‌کنند. “مستقیم پرداخت” یک سازمان غیردولتی پیشرو جهانی است که در زمینه انتقال پول نقد دیجیتالی فعالیت می‌کند. در حال حاضر این نوآوری اجتماعی در…

  • 12 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

“مستقیم پرداخت” (Give Directly) مدلی جدید برای اهدای کمک به فقرا ایجاد کرده است که وقتی شما پولی برای خیریه در نظر می‌گیرید، آن پول به صورت مستقیم و آنی به حساب فرد نیازمندی که توسط شرکت شناسایی شده واریز می‌شود. این مجموعه در بستر یک برنامه موبایلی کمک‌ها را جمع آوری کرده و به محض پرداخت پول، بدون درنگ به حساب یکی از افراد نیازمند انتقال می‌دهد و پیامکی برای هر دو طرف ارسال می‌کنند.

“مستقیم پرداخت” یک سازمان غیردولتی پیشرو جهانی است که در زمینه انتقال پول نقد دیجیتالی فعالیت می‌کند. در حال حاضر این نوآوری اجتماعی در 9 کشور فعالیت دارد. رفع فقر و چالش‌های اجتماعی هدف اصلی این سازمان غیردولتی در این کشورها است.

این سازمان اهدای مستقیم و بدون واسطه را راهی کارآمد، اثبات شده برای کمک به فقرا می‌داند که منجر به توانمند شدن آن‌ها می‌شود.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !