نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

سرمایه‌گذاری من مختص زنان است

سرمایه‌گذاری من مختص زنان است
آمریکا
آمریکا
  • 2016

نگارش توسط مهران میرزائی در ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

مجموعه ” من روی زنان سرمایه‌گذاری می‌کنم” ( I Fund Women)  بستری را برای تامین مالی و مشاوره برای کارآفرینان زن مهیا کرده است. در این مجموعه زنان می‌توانند روند کاری و وضعیت کسب‌وکار خود را در سایت درج کنند و از طریق جمع سپاری به سرمایه مورد نظر خود دست پیدا کنند. این مجموعه امکاناتی نظیر شبکه‌سازی و مشاوره کسب‌وکار را به زنان کارآفرین ارائه می‌دهد. این مجموعه ادعا می‌کند :” کسانی که برای کسب‌وکار خود یا عملی کردن ایده خود، از خدمات مربیگری (I Fund Women) استفاده می‌کنند به طور متوسط 27 برابر بیشتر از کسانی که به…

  • 14 بازدید
  • 1 پسند
  • 0 نظر

مجموعه ” من روی زنان سرمایه‌گذاری می‌کنم” ( I Fund Women)  بستری را برای تامین مالی و مشاوره برای کارآفرینان زن مهیا کرده است. در این مجموعه زنان می‌توانند روند کاری و وضعیت کسب‌وکار خود را در سایت درج کنند و از طریق جمع سپاری به سرمایه مورد نظر خود دست پیدا کنند. این مجموعه امکاناتی نظیر شبکه‌سازی و مشاوره کسب‌وکار را به زنان کارآفرین ارائه می‌دهد.

این مجموعه ادعا می‌کند :” کسانی که برای کسب‌وکار خود یا عملی کردن ایده خود، از خدمات مربیگری (I Fund Women) استفاده می‌کنند به طور متوسط 27 برابر بیشتر از کسانی که به تنهایی این کار را انجام می‌دهند، درآمد کسب می‌کنند”.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !