نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مدیریت صفحات آنلاین خیریه‌ها با روش مدرن و بصری “کایندفول”

مدیریت صفحات آنلاین خیریه‌ها با روش مدرن و بصری “کایندفول”
آمریکا
آمریکا
  • 2011

نگارش توسط مهران میرزائی در ۰۵ تیر ۱۴۰۱

مجموعه “کایندفول” (KindFul) یک شرکت نرم‌افزاری است که نرم‌افزار قدرتمندی برای کمک به سازمان‌های غیرانتفاعی فراهم می‌کند تا داده‌های خود را بهتر سازماندهی و کمپین هایشان را مدیریت کنند. ویژگی پلتفرم این مجموعه، طراحی صفحات پرداخت آنلاین، پایگاه داده خیرین و ابزار گزارش‌دهی است. “کایندفول” به سازمان‌های غیرانتفاعی کمک می‌کند تا کمک‌رسانی‌ها را آسان‌تر و منسجم‌تر انجام دهند و زمان خود را با صرفه‌جویی بیشتری مدیریت کنند. “کایندفول” می‌تواند جمع آوری کمک‌های مالی خیریه‌ها را بهبود بخشد، مدیریت خیرین و نیکوکاران را ساده کند و تاثیرگذاری خیریه‌ها در اجتماع را به حداکثر برساند.

  • 64 بازدید
  • 1 پسند
  • 0 نظر

مجموعه “کایندفول” (KindFul) یک شرکت نرم‌افزاری است که نرم‌افزار قدرتمندی برای کمک به سازمان‌های غیرانتفاعی فراهم می‌کند تا داده‌های خود را بهتر سازماندهی و کمپین هایشان را مدیریت کنند. ویژگی پلتفرم این مجموعه، طراحی صفحات پرداخت آنلاین، پایگاه داده خیرین و ابزار گزارش‌دهی است. “کایندفول” به سازمان‌های غیرانتفاعی کمک می‌کند تا کمک‌رسانی‌ها را آسان‌تر و منسجم‌تر انجام دهند و زمان خود را با صرفه‌جویی بیشتری مدیریت کنند.

“کایندفول” می‌تواند جمع آوری کمک‌های مالی خیریه‌ها را بهبود بخشد، مدیریت خیرین و نیکوکاران را ساده کند و تاثیرگذاری خیریه‌ها در اجتماع را به حداکثر برساند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !