نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“کایرون”؛ آموزش رایگان پناهجویان

“کایرون”؛ آموزش رایگان پناهجویان
آلمان
آلمان
  • 2015

نگارش توسط مهران میرزائی در ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

مجموعه “کایرون” (Kiron) سال 2015 در برلین آلمان تأسیس شده است. این مجموعه یک پلتفرم آموزشی آنلاین رایگان است که منحصراَ به اموزش پناهجویان اختصاص دارد. شاید خیلی آرمانی به نظر برسد اما این شرکت تعهدی جدی برای کمک به ساختن جهانی دارد که «در آن همه از شانس برابر جهت دسترسی به تحصیلات عالیه و موفقیت درآن برخوردار باشند». به منظور تسهیل دسترسی پناهجویان به تحصیلات عالی و یادگیری موفق، “کایرون”  یک مدل دانشگاهی نوآور را به خدمت گرفته و از یک رویکرد آموزشی خاص استفاده می‌کند. پیشنهادات آموزشی این مجموعه تحت حمایت راهکارهای دیجیتال است و در میان…

  • 44 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

مجموعه “کایرون” (Kiron) سال 2015 در برلین آلمان تأسیس شده است. این مجموعه یک پلتفرم آموزشی آنلاین رایگان است که منحصراَ به اموزش پناهجویان اختصاص دارد. شاید خیلی آرمانی به نظر برسد اما این شرکت تعهدی جدی برای کمک به ساختن جهانی دارد که «در آن همه از شانس برابر جهت دسترسی به تحصیلات عالیه و موفقیت درآن برخوردار باشند».

به منظور تسهیل دسترسی پناهجویان به تحصیلات عالی و یادگیری موفق، “کایرون”  یک مدل دانشگاهی نوآور را به خدمت گرفته و از یک رویکرد آموزشی خاص استفاده می‌کند. پیشنهادات آموزشی این مجموعه تحت حمایت راهکارهای دیجیتال است و در میان شرکای همکارشان چندین دانشگاه معتبر و برجسته حضور دارند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !