نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

گلابی ، درمانی با دو برنامه برای کمک به معتادان

گلابی ، درمانی با دو برنامه برای کمک به معتادان
آمریکا
آمریکا
  • 2003

نگارش توسط مهران میرزائی در ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

شرکت ” درمانشناسی گلابی ” (Pear Therapeutics)  دو برنامه درمانی اصلی برای درمان اعتیاد به نام‌های (reset) و (re SET) دارد. برنامه (reset) اولین برنامه درمانی با مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان اختلال مصرف موادمخدر است که با یک برنامه درمان پزشکی سرپایی تکمیل می‌شود. در این دوره بیمار وارد یک برنامه 12 هفته‌ای می‌شود و  با پودمان‌هایی که در اختیارش است به او کمک می‌شود تا ترک موادی مثل روان‌گردان، ماریجوانا، کوکائین یا الکل را ادامه دهد. برنامه دوم یعنی (reSET)، افراد مبتلا به اختلال مصرف موادمخدر را هدف گرفته و همراه با درمان جایگزین دارو …

  • 23 بازدید
  • 0 پسند
  • 0 نظر

شرکت ” درمانشناسی گلابی ” (Pear Therapeutics)  دو برنامه درمانی اصلی برای درمان اعتیاد به نام‌های (reset) و (re SET) دارد.

برنامه (reset) اولین برنامه درمانی با مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان اختلال مصرف موادمخدر است که با یک برنامه درمان پزشکی سرپایی تکمیل می‌شود. در این دوره بیمار وارد یک برنامه 12 هفته‌ای می‌شود و  با پودمان‌هایی که در اختیارش است به او کمک می‌شود تا ترک موادی مثل روان‌گردان، ماریجوانا، کوکائین یا الکل را ادامه دهد.

برنامه دوم یعنی (reSET)، افراد مبتلا به اختلال مصرف موادمخدر را هدف گرفته و همراه با درمان جایگزین دارو  و به اضافه برنامه درمان سرپایی به کار می‌رود. سپس اطلاعات فرد مبتلا با یک پزشک درمیان گذاشته می‌شود تا روند درمان منطبق با نیاز بیمار تنظیم شود و به پاک ماندن او کمک کند.

سال 2016، Pear Therapeutics از سرمایه گذاران‌ خطرپذیری مثل ) AM Ventures5 ( و JAZZ Venture) Partners ( بیست میلیون دلار سرمایه گرفت و 50 میلیون دلار دیگر هم در سال 2017 دریافت کرد تا بتواند محصولات خود را به بیماران عرضه کند.

 

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !