نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

 با “سیلد” صرفه‌‌جویی کنید

 با “سیلد” صرفه‌‌جویی کنید
آمریکا
آمریکا

نگارش توسط مهران میرزائی در ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

شرکت “سیلد” (Sealed=درزگیری شده) به مالکینی که در پی بهینه‌‌سازی مصرف انرژی و به حداکثر رساندن صرفه‌‌جویی خود هستند، مجموعه‌‌ای از خدمات جامع ارائه می‌‌دهد. این شرکت بدین‌‌منظور تمام امکانات، از عایق‌‌بندی تا اجرای فناوری خانه‌‌ی هوشمند را فراهم می‌‌سازد. همچنین مدل پرداخت هزینه خدمات به این صورت است که از مشتریان می‌‌خواهد که فقط بعد از تجربه کردن بهبود فاحش در مصرف انرژی خود، اقدام به پرداخت هزینه‌‌ها کنند و به صاحب‌‌خانه‌‌ها اطمینان می‌‌دهد که دقیقاً همان چیزی را دریافت می‌کنند که برایش پول می‌‌دهند. گروه “سیلد” با برخی از تأمین‌‌کنندگان اصلی انرژی در منطقه‌‌ی “هادسون ولی” از جمله…

  • 20 بازدید
  • 1 پسند
  • 0 نظر

شرکت “سیلد” (Sealed=درزگیری شده) به مالکینی که در پی بهینه‌‌سازی مصرف انرژی و به حداکثر رساندن صرفه‌‌جویی خود هستند، مجموعه‌‌ای از خدمات جامع ارائه می‌‌دهد. این شرکت بدین‌‌منظور تمام امکانات، از عایق‌‌بندی تا اجرای فناوری خانه‌‌ی هوشمند را فراهم می‌‌سازد.

همچنین مدل پرداخت هزینه خدمات به این صورت است که از مشتریان می‌‌خواهد که فقط بعد از تجربه کردن بهبود فاحش در مصرف انرژی خود، اقدام به پرداخت هزینه‌‌ها کنند و به صاحب‌‌خانه‌‌ها اطمینان می‌‌دهد که دقیقاً همان چیزی را دریافت می‌کنند که برایش پول می‌‌دهند. گروه “سیلد” با برخی از تأمین‌‌کنندگان اصلی انرژی در منطقه‌‌ی “هادسون ولی” از جمله “شرکت برق و گاز ایالت نیویورک” (NYSEG)، “کان ادیسون” (ConEdison) و “نشنال گرید” (NationalGrid) مشارکت می‌کند.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !