نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

توانمندسازی زنان توسط “شیرزنان”

توانمندسازی زنان توسط “شیرزنان”
هند
هند
  • 2013

نگارش توسط مهران میرزائی در ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

نوآوری اجتماعی “شیرزنان”(sheroes) در واقع شبکه اجتماعی ویژه زنان است که در آن خدمات پشتیبانی، منابع ، فرصت‌ها و تعامل با جوامع زنان از طریق سایت و اپلیکیشن امکان‌‌پذیر است. در این پلتفرم زنان درباره سلامت، مسائل شغلی، روابط و مسائل زندگی، داستان موفقیت‌ها و شکست‌ها، دستاوردها و لحظات منحصر‌به‌فرد خود مطالبی را به اشتراک می‌گذارند. این بستر یک خط ارتباطی مستقیم به زنان ارائه می‌دهد که میتوانند از خدمات مشاوره‌ای مشاوران در تمام ابعاد زندگی خود بهره‌مند شوند. یکی از اصلی‌ترین اهداف این مجموعه توانمندسازی زنان است. رویداد سالانه ( sherose summit) توسط این مجموعه برگزار می‌شود و هر…

  • 47 بازدید
  • 3 پسند
  • 0 نظر

نوآوری اجتماعی “شیرزنان”(sheroes) در واقع شبکه اجتماعی ویژه زنان است که در آن خدمات پشتیبانی، منابع ، فرصت‌ها و تعامل با جوامع زنان از طریق سایت و اپلیکیشن امکان‌‌پذیر است. در این پلتفرم زنان درباره سلامت، مسائل شغلی، روابط و مسائل زندگی، داستان موفقیت‌ها و شکست‌ها، دستاوردها و لحظات منحصر‌به‌فرد خود مطالبی را به اشتراک می‌گذارند. این بستر یک خط ارتباطی مستقیم به زنان ارائه می‌دهد که میتوانند از خدمات مشاوره‌ای مشاوران در تمام ابعاد زندگی خود بهره‌مند شوند. یکی از اصلی‌ترین اهداف این مجموعه توانمندسازی زنان است.

رویداد سالانه ( sherose summit) توسط این مجموعه برگزار می‌شود و هر ساله تعدادی از زنان موفق و علاقمند این حوزه دورهم جمع ‌می‌شوند و علاوه بر روایت تجربیات خود، به شبکه‌سازی نیز می‌پردازند.

در سال 2018، جایزه دیجیتال (IAMAI) در بخش “توانمندسازی اجتماعی و اقتصادی” به این نوآوری اجتماعی اهدا شد.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !