نوپدید

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“سوکو” پیوند میان برندهای محلی و بازار جهانی

“سوکو” پیوند میان برندهای محلی و بازار جهانی
آمریکا
آمریکا
  • 2012

نگارش توسط مهران میرزائی در ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

شرکت”سوکو” (Soko) پلتفرمی برای ارائه محصولات زینتی و پوشاک بومی دست ساز است. این شرکت با هدف توانمند‌سازی زنان در نقاط مختلف دنیا به خصوص در کشورهای آفریقایی سعی بر این دارد که برندهای محلی و بومی را به بازار جهانی متصل کند. مدل توزیع این شرکت توانسته سرعت ، قیمت و حجمی از فروش را نشان دهد که می‌توان آن را مدلی انقلابی در نظر گرفت. “سوکو”  توانسته کسب‌وکار خود را در 45 کشور دنیا توسعه دهد. این نوآوری اجتماعی رسالت خود را تلاش در جهت کاهش نابرابری و فقر، ساختن محیطی سالم‌تر و جوامع قوی‌تر از طریق ایجاد…

  • 17 بازدید
  • 2 پسند
  • 0 نظر

شرکت”سوکو” (Soko) پلتفرمی برای ارائه محصولات زینتی و پوشاک بومی دست ساز است. این شرکت با هدف توانمند‌سازی زنان در نقاط مختلف دنیا به خصوص در کشورهای آفریقایی سعی بر این دارد که برندهای محلی و بومی را به بازار جهانی متصل کند. مدل توزیع این شرکت توانسته سرعت ، قیمت و حجمی از فروش را نشان دهد که می‌توان آن را مدلی انقلابی در نظر گرفت. “سوکو”  توانسته کسب‌وکار خود را در 45 کشور دنیا توسعه دهد.

این نوآوری اجتماعی رسالت خود را تلاش در جهت کاهش نابرابری و فقر، ساختن محیطی سالم‌تر و جوامع قوی‌تر از طریق ایجاد مشاغل با کیفیت بالا قرار داده است.

نظرات کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا عضو سایت شوید !